Start Polecane Aplikacja, która może pomóc zmniejszyć ilość marnowanego jedzenia w Hampshire

Aplikacja, która może pomóc zmniejszyć ilość marnowanego jedzenia w Hampshire

324
0

Organizacja, która promuje żywność w Hampshire, jako pierwsza tego typu w kraju została partnerem aplikacji mającej na celu zmniejszenie ilości odpadów.

Hampshire Fare zachęca firmy do rejestrowania się w aplikacji Too Good To Go i oferowania sprzedaży odpadów spożywczych po obniżonej cenie.

Tracy Nash, dyrektor handlowy w Hampshire Fare – organizacji non-profit zrzeszającej prawie 400 członków – powiedziała: „Ludzie są coraz bardziej świadomi, że marnowanie żywności to ogromny problem, który należy rozwiązać.” „To partnerstwo jest decydującym krokiem w kierunku pomocy w rozwiązywaniu problemów marnotrawienia żywności.”

„Too Good To Go jest funkcjonalne i zapewnia łatwą w użyciu platformę zarówno dla firm, jak i konsumentów. „Ta inicjatywa jest korzystna dla wszystkich. Umożliwia członkom Hampshire Fare pokrycie niektórych kosztów marnotrawienia żywności, nabywca dokonuje zakupu po dobrej cenie, a żywność jadalna nie jest marnowana. Ponadto członkowie Hampshire Fare, którzy zarejestrują się, skorzystają na zniesieniu pierwszego roku opłaty administracyjnej.”

PoprzedniWielka Brytania: Rośnie liczba zgonów. W Londynie coraz więcej zarażonych
NastępnyDeportacja bezdomnych imigrantów po zakończeniu okresu przejściowego