Start Polecane Apel właścicieli biznesów przeciwko bezprawiu w centrum miasta

Apel właścicieli biznesów przeciwko bezprawiu w centrum miasta

1539
0

Przedsiębiorcy z centrum miasta Southampton domagają się akcji policyjnej przeciwko „chaosowi”  spowodowanemu przez agresywnych żebraków, problemami z narkotykami i przestępczością.

Właściciele biznesów z Southampton zażądali od policji działań w obawie, że dzielnica handlowa miasta stanie się „bezprawna”.

Przedsiębiorcy twierdzą, że gwałtownie wzrosła liczba „niekontrolowanego” agresywnego żebractwa, zastraszania pracowników i publicznego zażywania narkotyków w centrum miasta.

Twierdzą oni, że policja nie reaguje na telefoniczne zgłoszenia pod numery 999 i 101, lub nie podejmuje działań przeciwko przestępcom – nawet gdy sprzedawcy twierdzą, że zidentyfikowali przestępców za pośrednictwem telewizji przemysłowej.

Zmusiło to jednego z właścicieli sklepu do opisania centrum Southampton jako miasta  „bezprawia”.

Teraz szefowie grupy handlowej, która reprezentuje ponad 650 firm z centrum miasta, napisali list do komisarza policji i przestępczości w Hampshire wzywający go do działania.

Zastępca komisarza policji i przestępczości Enzo Riglia powiedział: „To bardzo ważna sprawa. Będziemy tak jak do tej pory nadal współpracować z partnerami biznesowymi, aby rozwiązać ich wątpliwości ”.

PoprzedniFirma z Chandlers Ford wprowadza nowy test koronawirusa
NastępnyCzęść M27 ma zostać zamknięta w związku z rozbiórką mostu drogowego Romsey