Start Polecane Apel do klientów Tesco o wsparcie funduszu na ratowanie życia

Apel do klientów Tesco o wsparcie funduszu na ratowanie życia

266
0

Klienci Tesco z Southampton są zachęcani do wspierania kampanii, która zbiera fundusze dla trzech wiodących organizacji charytatywnych zajmujących się zdrowiem.

Zebrane pieniądze pomagają Cancer Research UK, British Heart Foundation i Diabetes UK w kontynuowaniu pracy na rzecz poprawy i ratowania życia.

W zeszłym roku kampania Tesco „Pomagamy żyć zdrowiej” zebrała ponad milion funtów.

Oonagh Turnbull, szef kampanii zdrowotnych w Tesco, powiedział: „Pozyskane fundusze będą nadal wspierać zdrowie społeczności w Wielkiej Brytanii w tak krytycznym czasie.

„Nasi partnerzy charytatywni wspierani przez darowizny kontynuują swoją pracę uświadamiającą, profilaktyczną i badawczą na rzecz zdrowia”.

Oprócz zebranych funduszy kampania ma na celu zwiększenie świadomości w Southampton na temat znaczenia dokonywania zrównoważonych zmian stylu życia, które mogą pomóc ludziom obniżyć ryzyko raka, chorób serca i układu krążenia oraz cukrzycy typu drugiego.

Poufne informacje i porady zdrowotne będą udostępniane klientom Tesco, aby umożliwić im podejmowanie małych kroków w celu poprawy ich zdrowia.

PoprzedniOświetlone budynki i punkty orientacyjne w Winchester
NastępnyHampshire: złodzieje ukradli i podpalili szkolny autobus