Start Polecane AO stworzy do 650 nowych miejsc pracy po wzroście sprzedaży

AO stworzy do 650 nowych miejsc pracy po wzroście sprzedaży

424
0

AO World, sprzedawca technologii internetowych, ma stworzyć 650 nowych miejsc pracy w ramach dużej rekrutacji po przyspieszonej sprzedaży cyfrowej.

Nowi pracownicy pomogą firmie zarządzać ciągłym wzrostem popytu obserwowanym w ostatnich miesiącach. Firma poszukuje pracowników w takich lokalizacjach, jak: Manchester, Bolton, Telford, Thatcham, Crewe. AO ma również stanowiska dla pracowników, którzy mogliby pracować z domu.

Firma z siedzibą w Bolton została założona w 2000 roku i obecnie zatrudnia około 3000 osób.Dyrektor generalny John Roberts powiedział, że kondycja firmy była dobra już przed pandemią, ale natychmiast wzmocniły ją zwyczaje konsumentów, którzy przenieśli się na sklepy internetowe.

AO był świadkiem „pięcioletniej zmiany w ciągu pięciu tygodni”, powiedział Roberts, gdy sklepy przy głównych ulicach zamknęły swoje drzwi w obliczu Covid-19. „Inwestujemy, aby utrwalić zmianę i przygotować się do kolejnej fazy rozwoju, która obejmuje tworzenie setek nowych, wysokiej jakości miejsc pracy dla różnorodnych utalentowanych ludzi. Każdy z nowych rekrutów będzie częścią naszego nowego Planu Tworzenia Wartości, który nagradza wyjątkowe wyniki biznesowe, a każdy członek będzie miał możliwość zarobienia około jednokrotności pensji jako premii w 2025 roku”.

Zainteresowanych pracą w AO zaprasza się na stronę https://www.ao-jobs.com.

PoprzedniZakaz eksmisji w UK przedłużony o cztery tygodnie
NastępnyLidl planuje otworzyć nowy sklep w Southampton