Start Wiadomości Anonimowy donos o bombie w samolotach lecących do Londynu!

Anonimowy donos o bombie w samolotach lecących do Londynu!

858
0

Wczoraj do późnych godzin wieczornych sprawdzono wszystkie samoloty w Polsce, lecące do Londynu. Służby lotniska otrzymały anonimowy donos, według którego na pokładzie jednego z nich znajduje się bomba. 

Informacja o rzekomej bombie trafiła do lotniska w Modlinie około godz. 14:00, którą następnie przekazano policji. Anonimowy donosiciel powiedział, że na pokładzie samolotu, lecącego do Londynu może znajdować się ładunek wybuchowy.

Około godziny 14-15 dostaliśmy od policji informację o anonimowym telefonie, że w samolocie do Londynu może być podłożony ładunek wybuchowy – powiedziała  chor. sztab. Anna Michalska z Komendy Głównej Straży Granicznej.

– Ponieważ z Poznania taki samolot nie odlatywał, powiadomiliśmy Komendę Główną Policji. Policja w Poznaniu ustala, kim była osoba, która dokonała zgłoszenia” – komentował Andrzej Borowiak dla Polskiej Agencji Prasowej.

Postanowiono, by przeprowadzić kontrolę w całej Polsce, które trwały aż do późnych godzin wieczornych. Dokładnie sprawdzono wszystkie maszyny, które miały lecieć do Londynu. Nie podjęto jeszcze decyzji o dzisiejszych lotach. Jeśli okaże się, ze to fałszywy alarm, a anonimowy donosiciel robił sobie żarty, czekają go poważne konsekwencje.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniFirma z Hampshire zajmująca się budową łodzi zatrudni 100 nowych pracowników
NastępnyBasen w Southampton wprowadził tory na “spacery i rozmowy”