Start Polecane Amazon przekazuje pomoc na rzecz usług dostarczających krew do szpitali w hrabstwie...

Amazon przekazuje pomoc na rzecz usług dostarczających krew do szpitali w hrabstwie Hampshire

475
0

Serwis, który dostarcza krew do szpitali w Hampshire, został wzmocniony darowizną w wysokości 2000 funtów z centrali Amazon.

Usługa Service by Emergency Rider Volunteers (SERV) wspiera lokalne szpitale, dostarczając produkty krwiopochodne, pilne próbki i leki z aptek.

SERV Wessex jest stuprocentowym wolontariatem, działającym wyłącznie z darowizn na cele charytatywne i pracującym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Tim Bennett z organizacji charytatywnej powiedział: „Dziękuję zespołowi Amazon za tę darowiznę i za uznanie wszystkich naszych niesamowitych wolontariuszy za to, co robią”.

Darowizny zostaną przeznaczone na utrzymanie floty pojazdów SERV Wessex.

SERV Wessex otrzymał darowiznę w ramach programu Amazon mającego na celu wspieranie społeczności wokół lokalizacji jej działalności w Wielkiej Brytanii.

Podczas pandemii Amazon zapewniał uczniom w niekorzystnej sytuacji kursy online STEM i wspierał wirtualne klasy za pomocą bezpłatnych zasobów AWS i Amazon Future Engineer.

Firma nawiązała również współpracę z partnerem charytatywnym Magic Breakfast, aby dostarczyć ponad pięć milionów zdrowych śniadań rodzinom w niekorzystnej sytuacji w całej Wielkiej Brytanii.

PoprzedniCovid: badania mówią o niższym wskaźniku Omicron
NastępnyIsle of Wight jako jedno z najlepszych miejsc do oglądania gwiazd