Start Polecane Aldi wprowadza 75% zniżki na niektóre produkty dla kupujących w Wielkiej Brytanii

Aldi wprowadza 75% zniżki na niektóre produkty dla kupujących w Wielkiej Brytanii

1337
0

Klienci Aldi będą mogli zaoszczędzić nawet do 75% na produktach takich jak chleb, mięso i owoce – podała sieć supermarketów.

Wszystkie sklepy Aldi w Wielkiej Brytanii będą wkrótce oznaczać łatwo psujące się produkty, takie jak chleb, mięso, owoce i warzywa, których termin ważności dobiega końca. Produkty te będą przecenione pod koniec dnia.

Sieć supermarketów ma nadzieję, że posunięcie to pomoże sklepom ograniczyć ilość odpadów w ramach programu zmniejszenia o połowę marnowania żywności do 2030 r.

Aldi obecnie obniża ceny niektórych produktów, którym kończy się termin przydatności do spożycia, ale teraz zaproponowano większe rabaty, które zostaną oznaczone czerwoną naklejką.

Julie Ashfield, dyrektor zarządzająca ds. zakupów w Aldi, powiedziała: „Aldi jest już znane ze swoich niskich cen, ale te rabaty pomogą niektórym kupującym jeszcze bardziej obniżyć rachunki za zakupy spożywcze – a wszystko to pomoże nam zmniejszyć marnowanie żywności.”

„Klienci powinni zwracać uwagę na czerwone naklejki podczas zakupów w Aldi, ale kupujący muszą się spieszyć, ponieważ jestem pewien, że produkty okażą się popularne”.

PoprzedniBrytyjski rząd przywraca kupony na wyżywienie dzieci
NastępnyDobra wiadomość dla klientów O2 w Southampton