Start Coronavirus Aldi i Asda wprowadzają nowe obostrzenia

Aldi i Asda wprowadzają nowe obostrzenia

12403
0

Supermarkety Aldi i Asda wprowadzają nowe obostrzenia, które będą obowiązywać wszystkich klientów w Wielkiej Brytanii. Wszyscy kupujący będą musieli uważać na to, co dotykają.

Sieci znanych supermarketów proszą klientów, aby nie dotykali produktów, chyba że zamierzają je kupić. Zasada jest jednym z najnowszych środków wprowadzanych w supermarketach w całej Wielkiej Brytanii, aby chronić klientów i personel.

W odpowiedzi na nowe zmiany wprowadzone do jej sklepów, Asda ma nadzieję, że takie środki zapobiegną dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Wiadomość na stronie internetowej sieci brzmi: „Zmiany te są zgodne z radami rządu i zostały wprowadzone w celu zapewnienia bezpieczeństwa tobie i naszym kolegom”. „Prosimy klientów, aby dotykali tylko tych przedmiotów, które zamierzają kupić, i używali płatności bezgotówkowych, aby zminimalizować kontakt”.

„Pojawią się również wyraźne oznakowanie, bariery kierunkowe i oznaczenia na podłodze, które pomogą Ci łatwo poruszać się po naszym sklepie i utrzymywać dwumetrową odległość od innych klientów i naszych współpracowników.

Aldi również wezwał swoich klientów do dotykania tylko tych przedmiotów, które zamierzają kupić lub rzeczy, które zamierzają wykorzystać w sklepie. Rzecznik sieci supermarketów powiedział: „Stacje sanityzacji znajdują się przed sklepami, więc klienci mogą łatwo zdezynfekować swoje ręce, wózki i kosze przed zrobieniem zakupów”. „Nasi koledzy ze sklepu mogą poprosić klientów, aby dotykali tylko tych wózków, których zamierzają używać”.

PoprzedniHampshire: policja nakłada kary pieniężne na mieszkańców łamiących zasady kwarantanny
NastępnyB&Q ponownie otwiera swoje sklepy