Start Polecane Alarm do rodziców po serii podejrzanych incydentów wokół szkół w Hampshire

Alarm do rodziców po serii podejrzanych incydentów wokół szkół w Hampshire

1261
0

Szkoły w całym Hampshire apelują do rodziców o czujność po serii incydentów, w których uczniowie byli zaczepiani przez podejrzanie zachowujące się osoby.

Jeden z incydentów miał miejsce w piątek w Hamble Primary School, kiedy zamaskowany mężczyzna stał obok placu zabaw i obnażał się uczniom podczas przerwy na lunch. Uciekł, gdy zobaczył zbliżającego się do niego pracownika szkoły. Na miejsce wezwano policję.

Do incydentu w Hamble doszło kilka dni po tym, jak troje uczniów z Oasis Academy w Southampton byli śledzeni przez mężczyznę w drodze do szkoły. Dwie dziewczynki i chłopiec, w wieku od 11 do 14 lat, stali się celem podejrzanego osobnika, kiedy przechodzili przez przejście podziemne w pobliżu sklepu Sainsbury’s.

Tymczasem szkoła Noadswood w Dibden Purlieu wydała ostrzeżenie dotyczące mężczyzny, który poprosił dwunastolatkę, aby wsiadła do jego furgonetki, gdy szła w poniedziałek przez Forest Front w Hythe. Dziewczyna odmówiła i uciekła.

Incydenty nie są powiązane, jednak ponieważ zdarzyły się w pobliżu szkół w hrabstwie Hampshire w tak krótkim czasie, są powodem do niepokoju.

PoprzedniNastolatek przyłapany z bronią na stacji kolejowej w Southampton
NastępnyW Southampton powstanie nowy plac zabaw dla dzieci