Start Polecane Agresywny pasażer zaatakował polskiego kierowcę autobusu

Agresywny pasażer zaatakował polskiego kierowcę autobusu

927
0

Mężczyzna zaczął demolować autobus i rzucać rasistowskie uwagi, gdy polski kierowca autobusu zwrócił mu uwagę, że nie posiada biletu na przejazd.

Do zdarzenia doszło w londyńskiej dzielnicy Hounslow. Gdy Brytyjczyk wszedł do autobusu polski kierowca zwrócił mu uwagę, że nie posiada biletu na przejazd i poprosił go o opuszczenie pojazdu. Mężczyzna jednak nie posłuchał i poszedł zająć miejsce. Wedy kierowca poszedł za problematycznym pasażerem i ponowił swoją prośbę, co bardzo rozzłościło mężczyznę. Pasażer na gapę zaczął krzyczeć w stronę Polaka, że jest „pier….ym imigrantem, który ma wracać do swojego kraju”. Wrzeszczał też, że „jest u siebie w kraju, który niszczą imigranci”. Później agresywny mężczyzna, cały czas krzycząc i przeklinając, zaczął z impetem uderzać w szybę kabiny, próbując ją rozbić, a następnie kilka razy ją opluł – informuje The Sun.

W końcu mężczyzna wyszedł z autobusu, jednak stał się wtedy jeszcze bardziej agresywny – zaczął szarpać wycieraczki i próbował przez otwarte okno uderzyć kierowcę. Później polał przednią szybę lemoniadą.

Całe zdarzenie zostało nagrane przez jednego z pasażerów, a kilku innych mężczyzn próbowało złapać agresywnego pasażera i zatrzymać do czasu pojazdu policji, która w trakcie zdarzenia została wezwana przez Polaka.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniKonkurs fotograficzny w kawiarni Artisan w Southampton
NastępnyMężczyzna groził, że skoczy z Millbrook Tower w Southampton