Start Wiadomości Absolwenci bez doświadczenia zarobią w Aldi nawet 42 tys. rocznie

Absolwenci bez doświadczenia zarobią w Aldi nawet 42 tys. rocznie

979
0

2015 ma być bardzo dobrym rokiem dla osób kończących studia – absolwenci mają szanse na rekordowe zarobki. Przeciętne wynagrodzenie będzie utrzymywać się na poziomie 30 tysięcy funtów rocznie.

Poza City, absolwenci zarobią najwięcej pracując dla niemieckiego potentata na rynku dyskontów – Aldi. Osoby szkolone na managerów mają szanse nawet na 42 tysiące funtów. W innych firmach należących do setki największych w UK, byli studenci mogą spodziewać się zarobków na poziomie co najmniej 35 tysięcy. Jeśli chodzi o banki i instytucje finansowe, przyszli dyrektorowie i managerowie zarobią nawet 50 tysięcy.

Zdaniem twórców zestawienia, przed młodymi ludźmi wkraczającymi w tym roku na rynek pracy, otworzy się największy od 2005 roku, wachlarz możliwości. „Rynek pracy wykazuje zapotrzebowanie na absolwentów na poziomie sprzed recesji w 2007 roku. Oznacza to, że ci, którzy zakończą w lecie edukację, będą mogli przebierać wśród największej od dekady, liczby ofert” – czytamy w raporcie High Fliers Research.

ŹRÓDŁOpolishexpress.co.uk
PoprzedniCameron rezygnuje z tematu imigracji podczas kampanii wyborczej
NastępnyPierwsze stacje sprzedają benzynę poniżej 1 funta. “Supermarkety oszukują ludzi”