Start Polecane ABP Southampton Marathon jako alternatywa dla London Marathon

ABP Southampton Marathon jako alternatywa dla London Marathon

404
0

Impreza biegowa w Southampton zastąpi w przyszłym roku popularny maraton londyński.

ABP Southampton Marathon stał się teraz alternatywnym wydarzeniem dla biegaczy po przełożeniu wyścigu Londyn 2021. Miejskie wydarzenie organizowane przez Rees Leisure ma być gospodarzem maratonu 25 kwietnia przyszłego roku. Pierwotnie wydarzenie miało się odbyć w kwietniu tego roku, ale organizatorzy musieli je odwołać po wcześniejszym oświadczeniu rządu o zakazie organizowania imprez masowych.

Od rozpoczęcia w 2015 r., impreza Southampton Marathon generuje rocznie ponad 1,3 miliona funtów dla lokalnej gospodarki, a każdego roku w wydarzeniu bierze udział 10 000 biegaczy.

Dyrektor ds. rozwoju biznesu w Rees Leisure, Chris Rees, powiedział: „Maraton londyński przyciąga co roku ponad 40 000 biegaczy, z których wielu ma charakter międzynarodowy, więc osoby przylatujące i potencjalnie wymagające kwarantanny mogą stanowić wyzwanie.” „Nasz ABP Southampton Marathon przebiegnie zgodnie z planem i mamy nadzieję, że brytyjscy biegacze uznają klimatyczny ABP Southampton Marathon w kwietniu za świetną alternatywę”.

PoprzedniMorrisons zamierza wyeliminować plastic ze swoich sklepów
NastępnyZnacznie mniej połączeń lotniczych we wrześniu i październiku