Start Coronavirus 51 000 bezpłatnych posiłków dla dzieci kluczowych pracowników

51 000 bezpłatnych posiłków dla dzieci kluczowych pracowników

618
0

Dzieci kluczowych pracowników z Hampshire otrzymują darmowe posiłki, podczas gdy ich rodzice pracują na pierwszej linii pandemii Covid-19.

Usługa gastronomiczna HC3S rady hrabstwa Hampshire dostarczyła ponad 51 000 posiłków do szkół w całym regionie, od 30 marca do 10 kwietnia. Firma współpracuje ze szkołami, aby zapewnić dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji i dzieciom kluczowych pracowników pożywne posiłki podczas wybuchu epidemii.

Dzieje się tak po tym, jak rząd nakazał zamknąć szkoły w piątek 20 marca, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Radny Stephen Reid, członek rady hrabstwa ds. strategii handlowej, zasobów ludzkich i wydajności, powiedział: „Wybuch koronawirusa oznaczał, że HC3S musiał szybko się dostosować i zapewnić bezpłatne posiłki najbardziej potrzebującym dzieciom oraz dzieciom kluczowych pracowników, które przebywają w szkole.”

„Pracownicy HC3S dołożyli wszelkich starań, aby produkować i dostarczać pożywne posiłki dla tych młodych ludzi w Hampshire i sąsiednich hrabstwach, podczas gdy szkoły są częściowo lub całkowicie zamknięte”.

PoprzedniFirma z Hampshire wykorzystuje drukarki 3D do produkcji osłon na twarz
NastępnyW Wielkiej Brytanii ruszył program rządowych wypłat pracowniczych