Start Polecane 500 nowych miejsc pracy powstanie w Paultons Park

500 nowych miejsc pracy powstanie w Paultons Park

554
0

Pięćset sezonowych miejsc pracy powstanie w parku tematycznym Hampshire, siedzibie popularnego PeppaPig World.

Paultons Park będzie zatrudniać o 40 procent więcej pracowników sezonowych niż w poprzednim roku.  Biznes w Paultons został wzmocniony przez otwarcie w zeszłym roku nowego obszaru tematycznego, Tornado Springs.

Najnowsza kampania rekrutacyjna zapewni pracownikom większą elastyczność w godzinach pracy i promuje dobrą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Darren Vann, szef działu zasobów ludzkich, powiedział: „Szukamy 500 fantastycznych osób, które dołączą do naszego zespołu w przyszłym roku. 2022 to ekscytujący rok dla parku. Będziemy świętować otwarcie kolejnej nowej przejażdżki w Tornado Springs, Farmyard Flyer, i nie możemy się doczekać pierwszego normalnego sezonu po pandemii.”

Park szuka nowych pracowników na sezon rozpoczynający się 19 lutego. Są wakaty dla operatorów przejażdżek, asystentów rozrywkowych i sprzątaczy, a także stanowiska w handlu detalicznym/przyjęciach, żywności i napojach, pierwszej pomocy, ogrodach, terenach i dla zespółu zoo w dni powszednie, w weekendy oraz w święta i święta państwowe.

Atrakcja oferuje swoim pracownikom „konkurencyjne” wynagrodzenie, bezpłatny parking i bezpłatne bilety do parku.

PoprzedniPolicja aresztowała 15-letniego chłopca pod zarzutem włamania
NastępnyAresztowanie po serii kradzieży z pojazdów i prób włamania