Start Polecane 32-letnia kobieta zmarła z powodu poważnego niedożywienia po zaburzeniach odżywiania

32-letnia kobieta zmarła z powodu poważnego niedożywienia po zaburzeniach odżywiania

767
0

Matka dwójki dzieci, cierpiąca na zaburzenia odżywiania zmarła po latach żywienia się frytkami i chipsami.

Charlotte Broad, z Alison Way, Fulflood, doznała poważnego niedożywienia po tym, jak przez całe życie jadła jedynie jedzenie dla dzieci.W tygodniach poprzedzających jej śmierć 32-latka była przykuta do łóżka i nadal bardzo mało jadła.

W Winchester Coroner’s Court powiedziano, że kobieta została przewieziona do Royal Hampshire County Hospital 3 stycznia zeszłego roku po tym, jak jej partner przekonał ją do leczenia.

Konsultant gastroenterolog dr Frank Murphy powiedział: „To bardzo trudne. Patrzysz na młodego człowieka, który umiera przed tobą i zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje? ”Lekarze zostali poinformowani, że panna Broad wymiotowała po jedzeniu i piciu tak bardzo, że jej górny przełyk stał się czarny.

Będąc w szpitalu wielokrotnie odmawiała leczenia i nawet nie otrzymywała pokarmu dożylnie. W pewnym momencie zaakceptowała pomoc, ale potem zmieniła zdanie.

Sześć dni przed śmiercią, 13 stycznia, kobieta powiedziała, że ​​nie chce już być badana, i odmówiła lekarzom pobierania krwi. 18 stycznia zmarła, ponieważ jej ciało nie miało środków, aby zwalczyć zakażenie.

PoprzedniBoris Johnson chce, aby Big Ben obwieścił Brexit
NastępnyPolicja odkryła fabrykę konopi na Dukes Road, Southampton