Start Wiadomości 23-letni Polak zamordowany w Londynie

23-letni Polak zamordowany w Londynie

1197
0

23-letni Patryk Jeżmański został  śmiertelnie ugodzony w klatkę piersiową w jednym ze sklepów w Perivale, w zachodnim Londynie. W związku ze zdarzeniem zatrzymano 39-letniego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 10 grudnia. Jak informuje Evening Standard, 23-letni Patryk poszedł do sklepu, gdzie pomiędzy nim, a innym mężczyzną wywiązała się kłótnia. Według ustaleń policji Polak doznał pojedynczej rany kłutej klatki piersiowej. Na miejscu pojawili się ratownicy, którzy przez około godzinę reanimowali chłopaka, jednak około godz. 22.25 stwierdzili jego zgon.

23-letni Patryk wraz ze swoją matką przyjechał do Wielkiej Brytanii półtora roku temu. Na Święta Bożego Narodzenia mieli jechać do Polski, gdzie mieszka dwójka młodszego rodzeństwa Patryka.

– Mój syn był cudownym chłopcem, który został nam odebrany w tragiczny i brutalny sposób. Moje serce jest złamane, a moje życie nigdy nie będzie takie samo. Miał tylko 23 lata. Razem mieliśmy jechać do Polski i cieszyć się prostymi rzeczami, takimi jak wspólne dekorowanie choinki. Zamiast tego chowam swoje dziecko, mam złamane serce – wyznała matka zabitego chłopaka.

Violetta Abubaker, matka 23-latka, prosi o pomoc w sprowadzeniu ciała syna do Polski. Wszyscy, którzy chcieliby jej pomoc, mogą to zrobić za pośrednictwem Go Found Me.

W związku ze sprawą zatrzymano 39-letniego mężczyznę. Usłyszał zarzut zabójstwa. Trwa śledztwo sprawie. Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszeni są o kontakt z policją.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniDziś bilety w Wizz Air tańsze o 20 procent
NastępnyCentrum handlowe w Eastleigh rezygnuje z opłat za parkowanie