Start Polecane 22-latek chciał zgwałcić 4-latkę. „Myślałem, że jest pełnoletnia”

22-latek chciał zgwałcić 4-latkę. „Myślałem, że jest pełnoletnia”

778
0

22-letni Conrad Asa Pritchard usłyszał wyrok za próbę seksualnego wykorzystania 4-letniej dziewczynki. Młody mężczyzna tłumaczył w sądzie, że pomylił ją z 18-letnią opiekunką.

Do zdarzenia doszło w czerwcu ubiegłego roku, jednak wyrok w sprawie zapadł dopiero teraz.  Na parterze domu trwała impreza. W pewnym momencie uczestniczący w niej 22-latek wymknął się na piętro, gdzie spała 4-latka. Mężczyzna rozebrał się i położył obok dziewczynki. Przestraszone dziecko zaczęło płakać, co na szczęście od razu usłyszała jej matka. Pritchard wybiegł wtedy z pokoju 4-latki i ukrył się pod łóżkiem w sąsiednim pomieszczeniu – informuje Manchester Evening News.

Po aresztowaniu mężczyzna zeznał, że był tak pijany, iż nie zdawał sobie sprawy, że ktoś jest w łóżku. Później zmienił swoje wyjaśnienia mówiąc, że był przekonany, że czterolatka jest 18-letnią opiekunką.  Sędzia jednak odrzucił te zeznania, uznając, że Pritchard doskonale zdawał sobie sprawę, że w łóżku śpi 4-letnia dziewczynka.

– Conrad Pritchard celował zaatakował tę małą dziewczynkę, gdy spała we własnym domu, aby móc zaspokoić swoje własne przerażające pragnienia – powiedział detektyw Paul Davies.

Mężczyzna został uznany winny próby przestępstwa seksualnego na 4-latce i usłyszał wyrok 32 miesięcy pozbawienia wolności.  Będzie też musiał odsiedzieć wcześniejszy, ośmiotygodniowy wyrok za kradzieże.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniHM Revenue and Customs ostrzega przed oszustami
NastępnyZałatał dziury taśmą. Wystawił rachunek na 6 tys. funtów