Start Coronavirus 21-letnia ofiara koronawirusa w Wielkiej Brytanii

21-letnia ofiara koronawirusa w Wielkiej Brytanii

1077
0

Z powodu koronawirusa zmarła 21-letnia Chloe Middleton. Kobieta jest najmłodszą śmiertelną ofiarą koronawirusa w Wielkiej Brytanii, która nie miała żadnych chorób towarzyszących ani nie była w grupie podwyższonego ryzyka.

Chloe Middleton z High Wycombe, Buckinghamshire, zmarła w zeszłym tygodniu.W swoim poście na Facebooku jej ciocia Emily Mistry powiedziała, że ​​Chloe zmarła po zarażeniu się wirusem i wezwała innych, by „zrobili wszystko, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby.”

Według danych rządowych większość pacjentów, którzy zmarli z powodu koronawirusa, miała wcześniej istniejące schorzenia. Pojawiły się obawy, że młodzi ludzie ignorują ostrzeżenia o rozprzestrzenianiu się wirusa, wierząc, że zaraza jest tylko zagrożeniem dla osób starszych.

„Wszystkim ludziom, którzy myślą, że to tylko wirus, mówię – proszę pomyśleć jeszcze raz. Mówię z osobistego doświadczenia, ten tak zwany wirus odebrał życie mojej 21-letniej córce” – napisała na Facebooku Diane Middleton, matka zmarłej. Zaapelowała jednocześnie, by ludzie przestrzegali zaleceń i pozostali w domach.

PoprzedniSouthampton: Uwaga na złodziei samochodów
Następny207 przypadków koronawirusa w Hampshire, w tym 24 w Southampton