Start Wiadomości 20 dzieci – największa brytyjska rodzina znowu się powiększy

20 dzieci – największa brytyjska rodzina znowu się powiększy

5307
0
źródło: INSTAGRAM

Największa rodzina w Wielkiej Brytanii powiększy się o kolejnego potomka. Będzie to dwudzieste dziecko państwa Radfords.

Najstarsze dziecko Sue i Noela Radfords ma 27 lat, a najmłodsze zaledwie siedem miesięcy. O narodzinach dwudziestego potomka rodzina poinformowała na Facbooku, ma on przyjść na świat we wrześniu. W sumie Radfordsowie mają dziesięciu synów i dziewięć córek. Pierwsze dziecko kobieta urodziła mając zaledwie 14 lat. Po czterech latach od porodu para się pobrała – informuje Daily Mail.

Tygodniowy budżet rodziny na jedzenie wynosi około 300 funtów, przy czym dziennie państwo Radfords potrzebują trzech pudełek płatków śniadaniowych, trzech litrów soków i dziesięciu litrów mleka. Ojciec dwadzieściorga dzieci pracuje jako piekarz w rodzinnym biznesie. Pracę rozpoczyna o godzinie piątej, po czym po dwóch godzinach wraca, by odwieźć dzieci do szkoły. Następnie znowu udaje się do pracy. Matka opiekuje się najmłodszymi maluchami w domu.

Rodzina robi dziewięć prań dziennie, do czego zużywa 30 butelek płynu miesięcznie. Śniadanie rozłożone jest rozłożone na dwie tury, a na obiad zwykle jadają makaron lub gulasz. Radfordsowie nie mają żadnych zobowiązań finansowych, nie pobierają też benefitów.

PoprzedniCo Theresa May napisała w liście do Donalda Tuska?
NastępnyBrak połączeń lotniczych do Wielkiej Brytanii po Brexicie?