Start Polecane 17-latka trzykrotnie napadnięta w ciągu jednej nocy

17-latka trzykrotnie napadnięta w ciągu jednej nocy

956
0

Metropolitan Police apeluje o pomoc w znalezieniu sprawców, którzy napadali i zgwałcili 17-letnią dziewczynę.

Funkcjonariusze dysponują nagraniami z kamer CCTV, jednak nie są one na tyle wyraźne, by móc namierzyć sprawców napaści. Do ataków doszło 30 września pomiędzy godziną 23.55 a 00.55. 17-latka wracała z imprezy w dzielnicy Tower Hamlet i chciała dostać się do centralnego Londynu. Pierwszy ze sprawców został wypatrzony przez kamerę na Cambridge Heath Road – na nagraniu widać jak mężczyzna z nastolatką znikają w jednej z bram. Na miejscu znaleziono część ubrań nalężących do dziewczyny – informuje News Sky.

Do drugiego ataku doszło przy Corfield Street. Na nagraniach widać jak rowerzysta podąża za nastolatką przez kilka ulic, by w końcu ją zaatakować. Wiadomo, że był ubrany w ciemną kurtkę, czapkę z daszkiem i plecak. Kamery uchwyciły jak napastnik z ofiarą znikają w jeden z alejek. Mężczyzna oddalił się następnie z miejsca, a słaniająca się na nogach dziewczyna, w podartych ubraniach, próbowała iść w dalej ulicą Corfield Street. Tam też po kilku minutach kamery wypatrzyły kolejnego mężczyznę, do którego dołączyło następnie dwóch innych.

Około godziny 1 w nocy leżącą na ulicy nastolatkę znalazł przechodzień, który wezwał pogotowie. Śledczy nie wykluczają, że 17-latka została odurzona narkotykami. Wszyscy, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tej sprawy proszeni są o kontakt z policją.