Start Polecane 162 zwierzęta zaginęły w Southampton w ciągu 12 miesięcy

162 zwierzęta zaginęły w Southampton w ciągu 12 miesięcy

325
0

Organizacja charytatywna AN ANIMAL ma na celu współpracę z wiodącą brytyjską usługą wyszukiwania zaginionych zwierząt, aby pomóc połączyć zaginione zwierzęta z ich właścicielami.

RSPCA, która ma centrum w Stubbington, zaczęła używać Animal Search UK w kwietniu tego roku, aby znaleźć zaginione zwierzęta.

Dane z Animal Search UK pokazują, że w Southampton odnotowano 162 zaginione przypadki zwierząt w ciągu ostatnich 12 miesięcy – 11 miejsce pod względem liczby zaginionych zwierząt w porównaniu do 121 innych brytyjskich miast i miasteczek.

Jeśli bezdomne zwierzę zostanie objęte opieką RSPCA przez jego zespół funkcjonariuszy, zwierzę zostanie zarejestrowane na stronie Animal Search, która automatycznie dopasuje znalezione zwierzę domowe do zagubionego zwierzęcia o tym samym opisie.

Strona Animal Search jest całkowicie darmowa, a właściciele nie muszą płacić, aby zarejestrować swojego zwierzaka jako zaginionego.

Dostępna jest całodobowa linia porad i informacji dla klientów, a także dodatkowe usługi, takie jak specjalistyczne kampanie reklamowe i w pełni umundurowany zespół zajmujący się wyszukiwaniem zaginionych zwierząt, często korzystając z istniejącej polisy ubezpieczeniowej na zwierzęta domowe.

Tylko w 2021 r. na stronie internetowej zgłoszono zaginięcie prawie 10 000 zwierząt.

PoprzedniDealer z Southampton ukrywał torby z marihuaną w pralce
NastępnyNarodowe Muzeum Motoryzacji przygotowuje się do obchodów 50-lecia.