Start Coronavirus 14 pracowników TfL zmarło z powodu koronawirusa

14 pracowników TfL zmarło z powodu koronawirusa

566
0

W liczbie ofiar śmiertelnych uwzględniono między innymi pracownika metra i dziewięciu kierowców autobusów.

Sadiq Khan ogłosił, że w stolicy zmarło 14 pracowników transportu po zachorowaniu na Covid-19. Burmistrz Londynu powiedział, że liczba ofiar śmiertelnych obejmuje dziewięciu pracowników autobusów, trzech pracowników Transport for London (TfL), pracownika metra i pracownika jednego z dostawców TfL.

Burmistrz nalegał, aby jego biuro wdrożyło szereg środków, aby upewnić się, że podróż w Londynie jest jak najbezpieczniejsza. Są to między innymi zaawansowane systemy czyszczenia. Do czyszczenia używane są środki dezynfekujące przeciwwirusowe, które stosuje się w szpitalach. Myje się nimi nie tylko kierownice, ale uchwyty, garaże autobusowe i toalety. Pasażerowie nie mogą też usiąść zbyt blisko kierowcy autobusu. Między kierowcą autobusu a pasażerem znajduje się szkło z pleksi, a także folia ochronna.

Burmistrz złożył kondolencje rodzinom pracowników, którzy zmarli. TfL powiedział Sky News, że bezpieczeństwo personelu i klientów jest absolutnym priorytetem i że współpracuje z firmami autobusowymi, burmistrzem i związkiem Unite, aby wprowadzić szereg zmian i ulepszeń w celu zapewnienia bezpieczeństwa sieci autobusowej i garaży. 

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniBrytyjski rząd wypłaci dotacje dla przedsiębiorców
NastępnyCzęść University Hospital Southampton przekształcona w oddział ratunkowy, aby zarządzać Covid-19