Start Southampton 10,600 zabawek przekazanych dzieciom z Southampton

10,600 zabawek przekazanych dzieciom z Southampton

489
0

Firmy z Southampton, organizacje charytatywne oraz grupy społeczne okazały się niezwykle hojne podczas świątecznej akcji. Ponad 10 tys. zabawek zostało przekazanych dzieciom w całym mieście.

Burmistrz Southampton, Cllr Peter Baillie, zorganizował we wtorek specjalne przyjęcie, aby podziękować tym, którzy się przyczynili do tego niezwykłego osiągnięcia. Przedstawiciele organizacji z całego miasta, w tym Westquay, Hampshire Constabulary, zostali zaproszeni na przyjęcie, gdzie otrzymali podziękowania za ich wsparcie i hojność oraz otrzymali certyfikat od burmistrza.

Dzięki ich hojności ubogie dzieci w Southampton miały odrobinę radości w święta. Zabawki zostały przekazane dzieciom w wieku do 18 lat, które są wspierane przez Southampton City Council.

Cllr Peter Baillie powiedział: „Jestem bardzo dumny z tego, co miasto osiągnęło dzięki temu apelowi i chciałbym złożyć hołd wszystkim, którzy go poparli. Cieszyło mnie, że tylu członków społeczeństwa, a także firmy i inne organizacje spotykają się, aby pomóc młodym ludziom, którzy mogli mieć do czynienia z trudnymi warunkami. Niezależnie od tego, czy podarowałeś zabawkę, pomogłeś zapakować prezent, czy pomogłeś w dostawach – dobra robota. W te święta pomogłeś wywołać uśmiech na twarzy dziecka”.

PoprzedniElżbieta II zwołuje specjalne spotkanie w sprawie Harry’ego i Meghan
NastępnyKierowca przyłapany na używaniu telefonu i bez zapiętego pasa, ukarany grzywną