Start Wiadomości Na Wyspach gracz „zgarnął” 79 milionów funtów w loterii EuroMillions

Na Wyspach gracz „zgarnął” 79 milionów funtów w loterii EuroMillions

577
0

Właściciel kuponu z Wielkiej Brytanii zgarnął 79 milionów funtów w EuroMillions , a gracze są zachęcani do sprawdzenia swoich liczb.

Zwycięskie liczby w losowaniu to 13, 15, 28, 32, 44, a szczęśliwe gwiazdy to 03 i 12. Według Camelot, dokładna kwota wygrana przez posiadacza biletu z Wielkiej Brytanii wyniosła 79.315.197,70 £.

Andy Carter, starszy doradca zwycięzców w National Lottery, powiedział: „To niesamowita wiadomość dla posiadacza kuponu z Wielkiej Brytanii, który zgarnął dzisiejszą niesamowitą kumulację EuroMillions w wysokości 79 milionów funtów. „Gracze są zachęcani do sprawdzenia swoich losów online za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej National Lottery lub w lokalnym sklepie, aby sprawdzić, czy są dzisiejszym zwycięzcą wielkiego jackpota”.

Jeden gracz Wielkiej Brytanii został wybrany w Millionaire Maker Selection, a kod to JJPX91107. Nikt natomiast nie zgarnął jackpota Thunderball w wysokości 500 000 funtów, ale dwóch posiadaczy kuponów trafiło cztery z pięciu liczb w EuroMillions HotPicks i zgarnęło 30 000 funtów. 

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniSpadek liczby nauczycieli płci męskiej w szkołach w Southampton
NastępnyBezpłatne porady dla firm dotyczące ograniczania zużycia plastiku