Coopervision testy

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
kaska1983
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 19, 2012 9:34 pm

sob paź 20, 2012 1:25 pm

Witam wszystkich goraco!!!!!

Mam pytanie....czy ktos posiada moze testy do coopervision podobno skladaja sie z trech czesci i sa dosc trudne. Jesli ktos posiada cos w tym rodzaju lub niedawno zdawal te testy to bardzo prosze o kontakt na adres kaskamajewska@interia.pl

Bede bardzo wdzieczna
martinka_87_87
Gość
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 26, 2012 8:44 am

pt paź 26, 2012 8:52 am

hej.ja dolanczam sie do prosby i jesli ktos ma testyto prosze o wyslanie na e-mail martinka_87_87@o2.pl :wink:

Dziekuje i pozdrawiam
zombi
Gość
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 11, 2012 8:10 pm

pn lis 12, 2012 4:53 pm

"podobno", "trudne" :)

Testy jak testy - tekstu nie przytocze bo i to nie wazne.
Sa 2 teksty z zakresu Health&safetly i procedur firmy oraz prosty test z matematyki.
Doradzic moge tylko sprawy "techniczne".
Czasu malo, wiec zaczynasz od matmy, co powinno zajac gora 1-2 min.
Pozniej czytasz pierwszy tekst nie koniecznie na sile rozumiejac kazde slowo. Tekst nie jest jakis diabelnie trudny, chociaz pojawic sie moze troche nowych slow (ja tak mialem), co jednak nie przeszkodzilo w zrozumieniu calosci.
Nastepnie przechodzisz do pytan z tekstow (obu) i wyszukujesz te dotyczace 1 tekstu.
Bylo ich bodaj 10 a ok. polowa dotyczyla wlasnie tego, dopiero przeczytanego.
Nastepnie czytasz 2 tekst i odpowiadasz na pozostale pytania.
Czasu jest malo wiec nie ma co marudzic.
Uwazam ze powyzsza metoda pozwala oszczedzic jakas cenna minute czy 2, chyba ze angielski zna sie perfekcyjnie takze w zakresie tekstu.
Same odpowiedzi sa w zasadzie zawarte w obu tekstach, trzeba je tylko znalezc - a tu potrzeba nawet nie tylko i wylacznie znajomosci jezyka a bardziej orienatacji w tekscie. Wg mnie ten test to nie tylko sprawdzenie jezyka a wlasnie ogolnie inteligencji (w warunkach ew. stresu i braku czasu).
Sama znajomosc jezyka weryfikuje poniekad juz samo zalatwianie formalnosci i po podjeciu pracy takze sam jej fakt - trzeba jednak zrozumiec z czego cie szkola i co masz robic :)

Powodzenia
kaska1983
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 19, 2012 9:34 pm

pn lis 12, 2012 10:48 pm

hey dzieki za bardzo wyczerpujaca odpowiedz ale nie chodzi mi o testy ktore zdaje sie w agencji Gi tylko testy bezposrednio na kontrakt.
misheq
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 3:58 pm

ndz lis 25, 2012 4:53 pm

Nikt nie ma testow na kontrakt. Za kazdym razem sa inne pytania. Test nie jest trudny. Kluczem jest nie popelnianie bledow. Nie wazne na ile pytan odpowiesz wazne zeby nie popelnic bledu. Za kazdy blad masz -1pkt a za brak odpowiedzi 0. Odpowiadasz tylko na pytania na ktore jestes pewna/y. Wiem co mowie bo sam pol roku temu zdawalem na technika i ta metoda sie sprawdzila. Czasu jest tak malo ze nie sposob odpowiedziec na wszystkie pytania. Masz np 3minuty i 8 pytan.Kazdy test jest zbudowany podobnie. Pierwsze dwa pytania proste potem dwa trudniejsze, nastepnie kolejne dwa proste i kolejne dwa trudniejsze. Jak nie rozumiesz pytania albo na pierwszy rzut oka wiesz ze nie poradzisz sobie z pytaniem idziesz do nastepnego, nie strzelasz bo mozesz wiecej stracic niz zyskac. Caly egzamin skladal sie z 6 testow. 3testy po 2-3 minuty na kazdy, przerwa 15minut i kolejne 3 testy. Ja tylko w jednym tescie odpowiedzialem na wszystkie pytania. Caly egzamin ma za zadanie sprawdzic jak pracujesz pod presja i ile bledow popelnisz. Przykladowe testy mozesz znalezc na stronie www.shl.com . Jak masz jakies jeszcze pytania to pisz smialo. Powodzenia!
Ludzie często myślą jak zabić czas.. a to czas ich zabija..
ODPOWIEDZ