Tanie przewozy na lotniska

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rem
Zaczyna Działać
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 10:48 am
Lokalizacja: Shirley

śr lis 25, 2009 8:44 pm

Witam - ma ktos moze jakis namiar na kierowce ktory wozi ludzi na lotniska za nie wiecej niz 50 funtow?
Gdziekolwiek dzwonie z ogloszen z polskich sklepow to slysze za kurs na Luton sobie zycza 80 ,75, 70 funtow.
Bylbym wdzieczny za info na priva.
Moze ktos chcialby zarobic 50 f i zawiezc moja zone na lotnisko.?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

czw lis 26, 2009 8:50 pm

Rem ja chetnie bym zarobił te 50Ł ale na czysto :D nie licząc paliwa...
Jak sam zauważyłes paliwo kosztuje w okolicach 1.08Ł....Do Luton jest 153km + 153km droga powrotna to daje 306km licząc że auto spala średnio w okolicach 7l (moje przykładowo) to jest 21l benzyny x1.08l =około 23Ł sam koszt paliwa czyli mógłbym zarobić jakies 27Ł ale jesli policze mój czas czyli, że zajmie mi to conajmniej około 4h to wyjdzie mi 6.75Ł/h i tu powiem tak - dla jednych to może wystarczy żeby się podjąc takiego kursu za takie pieniądze, lecz dla mnie niestety nie bo za mniej jak 10Ł/h nie wstaję rano z łózka...
Reasumując Rem jak zapłacisz 40Ł +koszt paliwa to mogę zawieźc z przyjemnością :D

PS:tylko jeszcze termin musi mi pasować
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rem
Zaczyna Działać
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 10:48 am
Lokalizacja: Shirley

czw lis 26, 2009 10:49 pm

Czaje baze i rozumiem Cie doskonale.
Udalo mi sie znalezc znajomego kumpla, ktory jezdzi na Luton za 55 f i co najlepsze jezeli jada dwie, trzy czy cztery osoby to placa tylko te 55 funtow czyli powyzej dychy za osobe.
Dzieki wszystkim, ktorzy sie odezwali z checia pomocy.
Jezeli ktos by potrzebowal najtanszy transport na lotnisko to piszcie na priva po numer telefonu.
Pozdrawiam
Rem
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

pt lis 27, 2009 2:15 am

no to gratulacje dla Ciebie a dla kierowcy powodzenia na trasie tym bardziej że ta droga do Luton właśnie jest ostatnio bardzo uciążliwa, wiem bo jakiś czas temu jechałem po kogoś i podróż w do Luton trwała 4 godz , powrót był nieco lepszy , no ale wszystko zależy od pory dnia w jakiej sie jedzie, ale to już nie mój problem, jeszcze raz powodzenia.
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

pt lis 27, 2009 11:11 pm

przecie to pod luton byl wypadek gdy polak pojechal pod prad, nie dziwie sie, sam mialem problem w nocy objechalem tam rondo 2 razy
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
ODPOWIEDZ