helloween

Fajne puby, kino, teatr ... jak i gdzie spędzić wolny czas
ODPOWIEDZ
mania
Zaczyna Działać
Posty: 105
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 8:30 pm

czw paź 29, 2009 5:27 pm

Czy ktoś się może orientuje gdzie są organizowane jakieś popołudniowe ew. wieczorne imprezy dla dzieci w najbliższą sobotę?? Wiem że przy kościołach, ale czy w każdym ? I czy w polskim kościele też ?
Dostałam takie informacje ze szkoły ale zgubiłam... :oops:

I jeszcze jedno - jak jest poprawnie hElloween czy hAlloween bo obie formy funkcjonują...
I bruise easily so be gentle when u handle me
Awatar użytkownika
NaDi@30
Zawodowiec
Posty: 1128
Rejestracja: wt lip 24, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: So`ton

wt lis 03, 2009 7:44 pm

Nie wiem jaka jest poprawna forma :twisted: :twisted: :twisted: Jezeli chodzi o dzieci to zabralam swojego syna w tym roku na :?: wycieczke po domach :twisted: Powiem Wam anglicy bardzo fajnie sobie organizuja domy i nie tylko.To byla moja pierwsza taka "impreza" .Przebralam syna za wielka dynie (powiedzial,ze wyglada silly)ale innych kostiumow jakos sie bal.Nie ukrywam bylam troche zawstydzona chodzeniem od drzwi do drzwi,wiec poszlam kawalek dalej od miejsca zamieszkania...tam jakos znalazla sie jakas grupa ludzi,ktorzy juz biegali po domach.Syn szybko podlapal o co biega w tym wszystkim Ja natomiast spedzilam czas na rozmowie z rodzicami pozostalych dzieci.Zabawa byla przednia do domu przynieslismy reklamowe slodyczy.Wiem jedno w przyszlym roku napewno sie przebiore i wezme czynny udzial w polowaniu na slodycze.BTW niektorzy anglicy naprawde zaskoczyli mnie swoja goscinnoscia do tego stopnia,ze zapraszali by wejsc i obejrzec ich wystrojone domy.Bylam pod wrazeniem :twisted: :twisted: :twisted:
[img]http://img.userbars.pl/23/4487.png[/img] [img]http://img.userbars.pl/32/6346.gif[/img]


Bóg mnie stworzył,diabeł opętał.Na zawsze będę
grzeszna i święta...

gg:2306643
mania
Zaczyna Działać
Posty: 105
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 8:30 pm

sob lis 07, 2009 7:35 pm

a ja w końcu wybrałam się do St. James Church przy St. James Road :lol:
Tam była impreza dla dzieci i muszę powiedzieć że byłam baaaaaaaardzo pozytywnie zaskoczona!! Na wstępie każde dziecko dostało karnecik na napój, ciastko, galaretkę i pracę ręczną. Był teatrzyk, śpiewanie, konkurs na najładniejszą dynię, mnóstwo konkursów i zabaw dla dzieci. Trwało to tylko godzinkę więc mój syn był bardzo zawiedziony że tak krótko, ale ja uważam że wystarczająco bo cały ten czas był wypełniony po brzegi i nie sposób się było nudzić...
Za rok napewno też się tam wybierzemy :D :D
Jeśli chodzi o spacery po domach to chyba jestem na to za nieśmiała :cry:
Choć wiem że jest to tutaj bardzo powszechne i normalne...

Tak na marginesie to uważam że właśnie takim podejściem do życia kościoły wszystkich wyznań zjednywały by sobie wiernych a nie tak jak katolicki tylko odstrasza... ja jetem ateistką ale ta impreza bardzo mnie ku temu kościołowi dobrze nastawiła :D :D
I bruise easily so be gentle when u handle me
ODPOWIEDZ