Urodziny dla 5-latki

Wszystko dla obecnych i przyszłych rodziców.

Moderator: pauli

ODPOWIEDZ
sonyak
Zaczyna Działać
Posty: 191
Rejestracja: czw cze 12, 2008 10:54 pm

pn wrz 28, 2009 4:20 pm

Witam mamy i tatusiow
Mam maly problem, a wlasciwie to nie taki maly ;-), szukam miejsca gdzie moge zorganizowac urodziny dla mojej 5-letniej coreczki. Owszem znam takowe np. Jungle Jeans czy tez Kids2day ale minimalna liczba dzieci to 10 a cena od osoby w zaleznosci od menu ale ok 9L. Sumujac jakies 90L do tego tort, balony i inne gadzety wyjdzie dosc ponad 100L i niestety to za duzo jak dla mnie, a poza tym na urodzinach bedzie mniej niz 10 dzieci. Czy macie jakies doswiadczenia w tej dziedzinie? Organizowalam juz kinder bal we wlasnym domu, 2 lata temu, przypomnialam sobie swoje dzieciece zabawy i bylo cudownie, tu jednak dzieci beda tylko angielskie, a niestety nie wiem jak tu dzieci sie bawia, co im wymyslic, jakie menu (o ile party odbyloby sie w domu). Prosze o porady i propozycje. Pozdrawiam :-)
poprosze litr feromonow i szczypte adrenaliny
Awatar użytkownika
iwosial
Nowicjusz
Posty: 88
Rejestracja: sob paź 14, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: City Centre

czw paź 01, 2009 3:13 pm

Faktycznie, to dość drogi interes. Ale można pójść na kompromis i połączyć impreze urodzinową w domu, z wyjściem do Jungle Jeans czy innych. Możesz np. wszystkich zaprosić do siebie do domu (oczywiscie odpowiednio przystrojonego) - tam zrobic poczęstunek z tortu i innych rzeczy, ktore dla dzieci wymyslisz do jedzenia. A jak zjedzą - wziąć wszystkich do PlayCentre. Kupic zwyczajnie bilety dla tylu dzieci, ile będzie, bez organizowania specjalnie urodzin. Niech bedzie to jak normalne wyjscie do PlayCentre... tyle, że zbiorowe, no i pt, Urodziny ;)
Myślę, że dzieciom i tak się bedzie podobało. :)
p.s. Jesli będą rodzice z nimi - będą zmuszeni zawieść dzieci tam na wlasną rękę, ale i tak zwykle to tak wlasnie wyglada.
GG: 3232456
ODPOWIEDZ