Sklep Orzeł

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

wt paź 27, 2009 7:21 pm

Musze przyznac,ze temat przespalam i mozliwe,ze jeszcze nie bylam modem, jak sie pojawil, troszke nie na miejscu wydaj mi sie to miejsce, szczerze nigdy nie mialam okazji korzystac z uslug sklepu a wpisywanie tematu na czarna liste jest niewlasciwe, coz prosze wlasne osobiste sprawy zalatwiac po za forum.
Wprowadzam pewne poprawki
Obrazek
nieznosna
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt cze 02, 2009 7:25 pm

pt paź 30, 2009 12:22 am

do autora postu:) nie masz co sie przejmowac chca zarabiac na rodakach. A jak im sie to udaje to skubia nawet na starej kiełbasie. Ja ostatnio kupilam w SAMI SWOI juz "sliskie", lepiace kiełbaski. Jak zwróciłam kobiecie uwage że sprzedała mi stare kiełbaski to powiedziała że one sa zawsze takie :):). Tylko o dziwo tydzien wczesniej były bez zadnej śliskiej i lepiacej sie mazi.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz lis 01, 2009 4:11 pm

gocha pisze:Tak czytam te wszystkie posty - nie tylko w tym TEMACIE - i tak sobie myślę, że osoby, które tworzą tą stronę muszą być niezwykle kreatywni. Na forum udzielają się stale te same osoby, ( o zgrozo tworzą forum polonijne dla Polaków) zajmują się jedynie oczernianiem nieswoich biznesów. Wyżej ukazana ankieta jest po prostu żenująca. Żenująca jest Wasza krytyka. Chyba idziecie nie w tym kierunku.
Wow ! Twoja wypowiedz tez jest żenująca.Na ten sam poziom zeszłaś co twórca tego tematu. Nie wiesz, kto jest kim na forum i sama od razu oceniasz tworzących stronę, sama nie robiąc nic związanego z tworzeniem dla Polonii. Jeśli chodzi o krytykę, to nikomu takiej zabronić nie możemy. Podejrzewam, że Twój biznes został skrytykowany i dlatego się unosisz i szukasz winnych.


Ja osobiście ,,Pod orłem'' robię zakupy, jestem zadowolona z obsługi i nigdy nie kupiłam nieświeżej wędliny.

Z polskich biznesów na jakich się ,,zawiodłam'' to sklep Maya ( 2 razy kupiłam zieloną kiełbasę!) i Stacja Pl, obsługa niemiła, alkohol nieschłodzony. I nie piszę o czymś co usłyszałam od znajomych i popycham plotkę. Z własnego doświadczenia i na własne oczy widziałam. Wracając do restauracji, Delicja była bardziej przyjaźniejsza dla ludzi, bardziej otwarta i godna polecenia. Niejedną noc tam przesiedzieliśmy i mamy miłe wspomnienia, problemem według mnie w Stacji jest klimat i nieżyczliwość i ogólny brak uśmiechu dla ludzi.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
rysiontko
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 03, 2007 11:42 pm

ndz lis 01, 2009 5:16 pm

Tak się składa, że w orle i maji macza palce ten sam przedstawiciel sinej nacji. Oprócz tego ma jeszcze kilka innych biznesów, ale nie o tym mowa.
Zarówno w orle, jak i maji, przy czym w maji to przeginają, trzeba uważać na daty ważności produktów. Co do wędlin - w obu sklepach katastrofa. Wysuszony lub świecący się przód wędliny jakoś nieszczególnie zachęca mnie do kupna, podobnie jak napompowane opakowanie. Ciekawą praktyką jest też zaklejanie cenami dat ważności, i nie mówcie mi że to zbieg okoliczności.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

pn lis 02, 2009 6:56 pm

Rysiatko, skoro tyle rodaków z nim współpracuje i jakos nie narzekaja to tylko swiadczy o nim dobrze, nie sadzisz ? Polski interes jest tak czy siak jesli Polak jest w spółce. A to że według ciebie,,sina nacja'' ma w tym udział to nie ma nic do tego czy wędlina jest świeża czy nie. I nie oceniajmy sklepu po tym kto jest właścicielem, bo o to tutaj nie chodzi !
Liczy sie serwis i jakość.
Ostatnio zmieniony pt gru 25, 2009 10:04 pm przez e-admin, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
rysiontko
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 03, 2007 11:42 pm

wt lis 03, 2009 8:28 pm

Żeby nie było nieporozumień - nie mam nic do gościa, ot po prostu piszę jak jest i tyle. Stanowi tylko wspólny mianownik dla obu sklepów. I trochę szkoda że nie może przeczytać co ludzie myślą o produktach, które niejako firmuje swoją osobą.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt lis 03, 2009 9:11 pm

27-letnia Sylwia Ch. przyznała się przed sądem do sprzedawania w swoich delikatesach polskich papierosów. Kobiecie grozi aż 5 tys. funtów kary i nawet 6 miesięcy wiezienia.

Polka wpadła, gdy sprzedała paczkę papierosów pochodzącą z Polski inspektorowi Southampton City Council, który pojawił się w sklepie incognito. Udając klienta chciał kupić w delikatesach "Maya" w Southampton papierosy marki Marlboro. Polka podała mu paczkę, na której znajdowały się informacje w języku polskim.
W sprawie Ch. i jej nielegalnego handlu wszczęto dochodzenie. W jego rezultacie Polka trafiła przed sąd. Kobieta przyznała się do sprzedaży 227 paczek polskich papierosów.
W Wielkiej Brytanii grozi jej za to 5 tys. funtów kary i 6 miesięcy pozbawienia wolności.
źródło: goniec.com
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
Pianista
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: śr mar 19, 2008 11:21 pm

wt lis 03, 2009 11:29 pm

No tak w tej ,,STACJI,, obsługa jak w kostnicy,tudzież zielona kiełbasa po sklepach i jak tu zyc ,walki rodem z filmow S.Barei,przekręty wyssane z mlekiem matki.Dlatego wole isc do NIEMCA[LIDL,ALDI] czy ANGLIKA[ASDA TESCO ITP.] bo i taniej ,a obsługa zawsze podziękuje za zrobione zakupy bez żadnej laski.W polskich sklepach powinni sprzedawać konserwy o długim terminie spożycia[min.10 lat],a nie produkty o kilkudniowym terminie.Jedynie facet z ,, BIEDRONKI,, na Derbowni robi przeceny na towary.Ale chłop z Portugali i ma inne zasady
yacoob
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 09, 2009 9:15 pm

sob gru 12, 2009 8:18 pm

gocha pisze:Tak czytam te wszystkie posty - nie tylko w tym TEMACIE - i tak sobie myślę, że osoby, które tworzą tą stronę muszą być niezwykle kreatywni. Na forum udzielają się stale te same osoby, ( o zgrozo tworzą forum polonijne dla Polaków) zajmują się jedynie oczernianiem nieswoich biznesów. Wyżej ukazana ankieta jest po prostu żenująca. Żenująca jest Wasza krytyka. Chyba idziecie nie w tym kierunku.
A co ciekawsze to w jednym miejscu pozwala się podawać adresy sklepów a w innym zamyka się temat bo ktoś oferuje pomoc w znalezieniu usługodawcy.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz gru 13, 2009 2:07 pm

W jednym miejscu wypowiada sie ktoś kto jest na forum jakiś czas, udziela się i ma coś ciekawego do powiedzenia, a w drugim gość, który przyszedł sobie na forum raz lub dwa razy nie ma nic ciekawego do powiedzenia tylko się auto-reklamuje lub spamuje.

Yakob, zamknęłam Ci temat o instruktorze dlatego, że nie zrozumiałeś co napisałam wcześniej o ,,polaczku cwaniaczku'' i znów popełniłeś post, który nie powinien tam być.

Widzę, że szukasz na forum szpilki ...
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
yacoob
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 09, 2009 9:15 pm

ndz gru 13, 2009 7:38 pm

To powiedz w jaki sposób miałbym odpowiedzieć na pytanie założyciela tamtego postu (link-nie, autoreklama-nie, zaproszenie do rozmowy na priva-też nie). Nie szukam szpilki tylko próbuję zrozumieć co zrobiłem źle. Za autoreklamę przeprosiłem i przyznałem ci racje. :oops:
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pt gru 25, 2009 2:36 pm

Jaka ankieta Gosiu , masz jakies poszlaki paranoji czy jaki diabel ?Ktos tam zwyczajnie zadal pytanie jakich wiele mozna tu wyczytac a tu nagle pojawil sie wrzask .Pracownicy sklepu , ktorzy nie dopilnowali aby produkty po terminie lub nieswieze znajdawaly sie wciaz na polkach sa zobligowani do ich usuniecia .Jesli tego nie robia moze to znaczyc jedno : sklep jest nastawiony na zysk maksymalny , majac w glebokim powazaniu zdrowie swojego klienta .
Ktos tam sie pyta czy tylko jemu zdazylo sie kupic nieswiezy produkt i byc moze sie zastanawia nad dalszym kozystaniem z zasobow sklepiku , ot co .A Ty jaki masz interes w tym biznesie .... hmmmm ?
Awatar użytkownika
olero
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 7:54 pm

ndz sty 10, 2010 9:09 pm

Mnie sie zdarzyło kupić starą kiełbasę , właśnie Pod Orłem , oczywiście odniosłam ją , ekspedientka przyjeła z powrotem , na pytanie dlaczego takową sprzedają odpowiedziano ze szefostwo kazało.

Tyle na TEMAT.

Zaintrygowała mnie jedna rzecz, a mianowicie zamiłowanie forumowiczów do nie odpisywania na tematy na forum. Albo to zle zadane pytanie ktos marudzi , albo ze niby prywatna sprawa, ale nic to , "najlepsze" wypowiedzi należą do admina, hamskie , nie zwiazane z tematem bzdury.
Przede wszystkim wypowiedz typu ( cytuje tutaj admina o nicku ewelina) " Na ten sam poziom zeszłas co twórca tego tematu"
koniec cytatu,
no dosłownie potrzepało mnie że sie tak wyraże , admin wypowiada sie o poziomie forumowicza który zadał pytanie o starą kiełbase w polskim sklepie, hamstwo i drobnomieszczanstwo przemawia przez pana/pania admina ewelinę.
A w ogóle kim TY jesteś ewelina żeby oceniac poziom intelektualny kogokolwiek, uważam że ewelina powinna publicznie , natym forum, przeprosic użytkownika albundy , jezeli nie rozumiesz za co, trudno.
Tyle co do eweliny.

Szanowny Moderator lunafly1:

Ten rodzaj modka z kolei nie pamięta co pisze , oto przykład : post z 23 marca -2009 czyli dzień po zapytaniu "albundy" cytuję:
albundy napisał:
Czy zdażyło Ci się kupić stara kiełbase w sklepie Pod orłen?


Najwyrazniej nasz albundy naciol sie w tym sklepie na cos zdeka niezbyt swiezego, potwierdzam ankieta nieco bezsensu skonstruowana.
W wyzej wymienionym sklepie bylam jeszcze jak mieszkalam w okolicach i to byly jeszcze jego poczatki, tak wiec wszystko bylo urocze i swieze.

A za parę miesiecy w pażdzierniku okolo pól riku później pisze, cytuję.

"
Post Wysłany: Wto Paź 27, 2009 6:21 pm Odpowiedz z cytatem

Musze przyznac,ze temat przespalam i mozliwe,ze jeszcze nie bylam modem, jak sie pojawil, troszke nie na miejscu wydaj mi sie to miejsce, szczerze nigdy nie mialam okazji korzystac z uslug sklepu a wpisywanie tematu na czarna liste jest niewlasciwe, coz prosze wlasne osobiste sprawy zalatwiac po za forum.
Wprowadzam pewne poprawki
Jak widac admin jest zdezorientowany, i nie wie co sie dzieje na "moderowanym przez siebie forum.

Osobiście uważam że pytanie o to czy komuś zdarzyło sie kupić stara kiełbasę w tym czy innym sklepie jest całkowicie sensowne, bo skoro koleś sie naciał na stara kiełbase to chce sie dowiedziec czy ktos jescze i tyle.
A co do modków , to wydaje mi sie ze słabe eliminacje były na te " stanowiska"

Dziekuję.

_________________
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz sty 10, 2010 11:53 pm

Olero dlaczego używasz maila bundy1ATxxxx ?? Mysle ze jestes albundy.

Albundy prosze panstwa to ,,uzytkownik'' ktory zarejestrowal sie na forum, napisal jedengo posta w ktorym mowi ze kupil stara kielbase i na tym koniec. Dla mnie jest kims kto tak naprawde sie ukrywa i nie jest w stanie pokazac swojego ja, jest tchórzem. Olero wiele ludzi zna mnie z nazwiska i imienia a jednak ja napisalam gdzie kupilam stara kielbase i sie nie boje konsekwencji.

Bylam w sklepie pod Orłem i zapytałam szefów sklepu o świeżość wędlin sprzedawanych przez nich... Najnormalniej odpowiedzieli, że starają się monitorować daty wędlin, stare nie są sprzedawane.

Olero bardzo biedna jesteś .. tyle jadu i złości toba przemawia ...
Tak czasami sie zastanawiam jak można być szczęśliwym trzymając w sobie tyle złości. Współczuje Ci.

P.S. Chamstwo się pisze przez CH
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

pn sty 11, 2010 3:10 am

hehehe Strażnik Texasu :D :D :D :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ