praca w firmie z zabawkami

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
BAKA9010
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn lut 13, 2012 6:27 pm

śr mar 07, 2012 6:08 pm

Witam niedługo będę pracował w takiej firmie z zabawkami i dlatego szukam sobie transportu , jeszcze dokladnie nie wiem w jakiej dzielnice wiem o tych
- nursling
- hedge end
- dock gate 20

jakby miał ktoś kontakt do kogos kto pracuje tam i mieszka w okolicach centrum to bylbym wdzieczny za kontakt , oczywiscie zaplace za trasport . pozdrawiam
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

czw mar 08, 2012 10:24 am

W kazda z powyzszych lokalizaci mozna sie dostac za pomoca komunikacji miejskiej. no i na przyszlosc - ilosc informacji ktore podales jest co najmniej niewystarczajaca.
BAKA9010
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn lut 13, 2012 6:27 pm

czw mar 08, 2012 3:48 pm

Myślę że dla inteligentnej osoby te informacje są wystarczające bo jak wspomniałem to w najbliższym czasie będę pracował a co za tym idzie to nie wiem dokładnie gdzie ani na jaką zmianę , wiec nie wiem jakie informacje miałbym tutaj zamieścić (pesel , nr buta? ) . a z tekstem ze można dojechać komunikacją to teraz jestem w szoku myślałem ze to jest na innym świecie ..... , szukam transportu bo jest szybciej . Przepraszam za sarkazm ale irytuje mnie takie typy odpowiedzi co nic nie wnoszą do tematu . także bez fochów :)
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pn mar 12, 2012 4:51 pm

Glupota bije z Twojego postu na mile ,nic dokladnie nie wiesz a szukasz transportu .
Kup sobie hulajnoge paliwo dzis takie drogie a i rozklad jazdy komunikacji miejskiej nie bedzie mial tu znaczenia inteligĘcie
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

wt mar 13, 2012 11:29 pm

albo kup sobie rower, od centrum to nie daleko
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
ksg1946
Zasłużony W Boju
Posty: 241
Rejestracja: ndz paź 25, 2009 12:12 am
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie
Kontakt:

pt mar 16, 2012 8:47 pm

BAKA9010 pisze:Witam niedługo będę pracował w takiej firmie z zabawkami i dlatego szukam sobie transportu , jeszcze dokladnie nie wiem w jakiej dzielnice wiem o tych
- nursling
- hedge end
- dock gate 20

jakby miał ktoś kontakt do kogos kto pracuje tam i mieszka w okolicach centrum to bylbym wdzieczny za kontakt , oczywiscie zaplace za trasport . pozdrawiam
Co za bezsens
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

sob mar 24, 2012 7:17 pm

BAKA9010 pisze:Myślę że dla inteligentnej osoby te informacje są wystarczające

a tymczasem tu takiej znaleźć nie możesz, co za szkoda.
tylko co ma "gate 20" do "nursling" ?
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Fabienka
Gość
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 15, 2010 9:12 pm

pn lip 02, 2012 7:09 pm

Oj tam oj tam czepiacie sie chłopaka...:)
Jest to firma logistyczna. Magazyny mieszcza sie na powyzej podanych dzielnicach:) Ot i cała filozofia:) Chlopak szukał kogos kto pracuje w tychze magazynach:)

Wiem ze juz po ptakach, ale szkoda mi sie Go zrobiło:):)
ODPOWIEDZ