operacja plastyczna

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

sob lut 20, 2010 1:05 am

Witam,
Orientuje się może ktoś na forum czy w Soton mamy może jakiś gabinet w którym wykonuje się zabiegi plastyczne? Szukałam w google, ale jednak mało efektownie...

Mnie interesuje korekta uszu i była bym wdzięczna za jakiekolwiek informacje w tym temacie;) Jeśli ktokolwiek zna również granicę cenową - była bym wręcz uradowana.

W Polsce taki zabieg to cena2,500 - 5,000 zl wiec zżera mnie ciekawość czy nie wyszło by taniej w UK.

Dziekuje;)
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pn lut 22, 2010 9:20 pm

Miliczka,
Nikt jeszcze nic nie napisal i chyba ja sie pokusze na jakis post, powiedz mi szczerze,czy Twoja korekcja uszu wynika z jakiegos problemu strikte medycznego, czy jest to zwyczajnie powiedziany kaprys...bo naprawde szczerze zastanawia mnie, co taka dziewczyna jak Ty doszukuje w sobie?
Pozdrawiam serdecznie,
lunafly1

p.S Na marginesie, nie sadze zeby tutaj bylo taniej wszak, wiadomo ze przemysl medycyny kosmetycznej nakreca sie z bardzo dobrym skutkiem
Obrazek
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

wt lut 23, 2010 4:56 pm

Jedynie z mojego wlasnego kaprysu, nie chce być idealna, ale moje uszu uwazam za wielki kompleks dlatego chciala bym to "naprawic".

Od dziecinstwa zmagam sie z tym chociaz jest to tylko moj problem, jednak nikomu na swiecie nie uda sie mnie przekonac aktualnie do zwiazania wlosow w kucyk, a napewno uwierzenia, ze wszystko jest ok ;)

Jest to po prostu niekomfortowe w momentach kiedy zwiazanie wlosow jest konieczne np przy cwiczeniach czy pracy.
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

sob lut 27, 2010 11:02 pm

No coz Ty sama wiesz jak jest i nie mnie sie mieszac do tego a zwyczajnie po babsku chcialam wiedziec nie wspomne o tym,ze teraz juz wiemy na czym stoimy jesli chodzi o porade. :)
Tak wiec:
Znalazlam bardzo duzo stron prywatnych klinik na terenie Soton, ceny sa zroznicowane oczywiscie w zaleznosci od stopnia zabiegu, sa tez kliniki oferujace zabiegi w ramach NHS ale wiadomo,ze sa to zabiegi zwiazane z przypadkami powypadkowymi, jak wspomnialam wczesniej platnosci sa rozne od 500 funtow do sum kilkutysiecznych, przy czym kliniki oferuja rozne formy platnosci ratalnej, kredytowej itp
W Polsce znalazlam ciekawa stronke- http://www.chirurgia-plastyczna.tv/cenn ... toplastyka
Warto zebys sie z nia zapoznala, z tego co wiem to modne jest ostatnio wsrod Anglikow i nie tylko haslo Turystyki Medycznej, dlatego jesli juz to moze warto zdecydowac sie na zabieg w Polsce, sa tam swietni specjalisci i wiadomo,ze masz do czynienia z prywatna klinika, nizsza cena i szybka ,fachowa i wygodna obsluga. Minusem moze byc tylko to,ze gotowke bedziesz musiala zaplacic z gory, gdyz mieszkajac w Anglii nie mozesz placic w systemie ratalnym- kliniki zazwyczaj nawiazuja kontrakty z jakimis lokalnymi bankami, ktore udzielaja kredytu.
Ja sama osobiscie robilam sobie w jeden urlop zabieg w prywatnej klinice zwiazany z moja noga, powiem Ci ze poszlo, szybko , sprawnie i bardzo dobrze, mysle,ze za prywatny zabieg tutaj zaplacilabym duzo wiecej.
Obrazek
Awatar użytkownika
pauli
Zasłużony W Boju
Posty: 399
Rejestracja: pn mar 26, 2007 9:22 pm

sob lut 27, 2010 11:15 pm

Milcz3czk4, moja przyjaciolka miala korekcje uszu(identycznie powody jak ty :wink: ) za okolo 1500PLN, bylo to jakis czas temu, ceny na pewno podskoczyly. Zabieg w znieczuleniu miejscowym, tego samego dnia w domu, opatrunek trzeba nosic tydzien. Tez wydaje mi sie ze w UK raczej drogo bedzie.
gg2833495

[img]http://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg[/img]

Everyone is entitled to my opinion.
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

ndz lut 28, 2010 10:06 pm

Dziękuje za pomocne odpowiedzi :)

Wiem na czym polega zabieg, jak się go wykonuje i gdzie w Polsce.
Ja jako nieliczna w Soton jestem z pomorza wiec jak już - to operowała bym się w Gdańsku. Koszt takiej operacji wynosi tam od 2500 w gorę (w znieczuleniu miejscowym) , jednak, iż nie spieszno mi do tego kraju chciałam się dowiedzieć czy nie było by podobnie w UK, dzięki Wam wnioskuję, że jednak nie i będę musiała się wybrać na wakacje w PL rejony.

W sumie to i lepiej bo m am uprzedzenia do brytyjskiej służby zdrowia przez dentystów z NHS.

Jeszcze raz dziękuje moje Panie:)
ODPOWIEDZ