Odszkodowanie.

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

śr sty 13, 2010 10:25 am

Czy ktos sie orientuje gdzie moge znalezc jakies rozsadne wzory "jak napisac reklamacje" do linii lotniczych, zeby potraktowali mnie serio?
Odwolali mi lot powrotny z PL pod koniec roku, spedzilam kilka godzin na lotnisku i tuz przed wejsciem na poklad (po dodatkowych 45 min opoznienia) mily pan poinformowal nas o przyczynie odwolania lotu " samolot, ktory mial panstwa zabrac do londynu nie przylecial..." Rece mi opadly... Przebukowalam lot ale dopiero na dwa dni pozniej, poniewaz to byl 2 lot odwolany (pierwszy z powodu zamkiecia Luton) i tamci pasazerowie mieli pierszenstwo, wiec pierwszy wolny lot dla mnie byl dwa dni pozniej...
Domniemam, ze nie byly to sytuacja nadzwyczajna, gdyz loty innej linii sie odbyly na tej samej trasie.

Dzieki za wszelkie wskazowki.
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

śr sty 13, 2010 10:21 pm

co to za linia
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
Awatar użytkownika
Foczka
Bardzo odważny
Posty: 636
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:56 am
Lokalizacja: Southampton

czw sty 14, 2010 12:42 am

Wizzair, niby dostalam papierki, ze moge sie starac o odszkodowanie, hotel tez zapewniali, ale wolalam wrocic do domu, zwlaszacza, ze w gre wchodzily dwie noce...
When I am good I am good, when I am bad I am very good...;>
Awatar użytkownika
Versus
Zasłużony W Boju
Posty: 254
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 9:55 am
Lokalizacja: Znienacka

sob sty 16, 2010 12:05 am

Foczka,

zapytaj sie naszej wspolnej znajomej. Pod wzgledem reklamacji jest obcykana. Linie lotnicze tez juz byly jej ofiara, a powod o ile kojarze byl zdecydowanie bardziej blachy :)
Perfekcje tworza rzeczy male, lecz ona sama jest wielka.
ODPOWIEDZ