Nazwa SOTON TV

Archiwum od 2006
ODPOWIEDZ
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

ndz sie 03, 2008 6:16 pm

Nazwa SOTON TV...czy napewno bedzie ok?

Wyobrazmy sobie jak np grupa niemcow zaklada typowo niemiecka telewizje np. WROCŁAW TV....nadaja po niemiecku wrzucajac od czasu do czasu napisy po polsku na "odwal sie".
Nasza nazwa obudzi rzesze nacjonalistow angielskich i innych typow i szczerze watpie ze tak nie bedzie, chyba ze do nazwy dodamy np. "wersja polska" lub cos w tym rodzaju.
Myslalem nad tym i nie przekonuje mnie to ze bylismy pierwsi, tymbardziej teraz, kiedy w zwiazku z recesja i prawdziwym brakiem pracy zacznie sie na polakow nagonka.
Owszem mozemy kontynuowac dzialalnosc pod ta nazwa, ale nie moglaby to byc TV wylacznie polska a raczej miedzynarodowa i w tym kierunku dzialac. Wiaze sie z tym wiecej pracy i odpowiedzialnosci oraz emisja materialow wylacznie w jezyku angielskim.
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

ndz sie 03, 2008 6:25 pm

No widac ze plany macie dalekosiezne oby sie udalo :wink:
Ja tez nie sadze aby nacjonalisci mieli cos przeciwko , oni raczej gustuja w programach rozrywkowych , informacyjne omijaja szerokim lukiem .
A znasz moze stare przyslowie pszczol ktore mowi iz lepiej byc pierwszym niz lepszym 8) pozdr
Sotonski
Zaczyna Działać
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 11:04 am
Kontakt:

pn sie 04, 2008 10:31 pm

ale sie rozgadalismy...moze nie wszyscy razem...niechze ktos wprowadzi jakies zasady dyskusji, bo sie przekrzykujemy rozpatrujac za i przeciw.
A potem co drugi bedzie pisal ze nikt z nim tego nie ustalal :)
Mam nadzieje ze nie.
"Pracuje z nudów i nudze sie w pracy :)"
ODPOWIEDZ