biura podrozy

Gdzie kupić? Jak znaleźć?... Czyli garść porad na bieżąco !
ODPOWIEDZ
sylkra
Gość
Posty: 12
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 4:44 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz mar 30, 2008 4:50 pm

Hej!
Mam pytanko odnosnie biur podrozy. Chcialabym wybrac sie gdzies na urlop. Czy moglibyscie mi polecic jakies biuro podrozy w Southampton z ktorego korzystaliscie? Sa moze jakies polskie biura podrozy??
8) dzieki z gory!!
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

wt kwie 01, 2008 9:15 pm

Oczywiście wszystko zależy od tego jakich ofer poszukujesz i jakich wakacji szukasz, sama korzystałam z ofer biura Thomas Cook-ma wiele siedzib, najbardziej znana- mieści się w centrum West Quay (Upper Level, West Quay Shopping Centre, Southampton - +44 23 80513540), mają różne ofert a przede wszystkim biuro jest juz dość znane i pewne, zresztą na samym High Street jest ich troszke.
Polskie biura podróży mają tutaj tylko swoje przedstawicielstawa, ale bardziej nastawione sa na przejazdy do Polski, dystrybucje biletów itp...
Jesli więc szukasz coś z Polski zapoznaj się z ofertami przez internet, jest ich bez liku, tylko wybierać, radziłabym jednak wśród tubylcow gdyż mogą Ci zaoferować dużo więcej a w Polsce mimo wszystko oferty są droższe, a niekoniecznie lepsze.
Powodzenia:)
P.S Zapomniałam jeszcze napisać,ze mieszkamy w miescie portowym, wiele polskich biur podrózy specjalizuje się w organizacji wycieczek czarterowo- rejsowych, dalekobieżnych min. z naszego Soton na Wyspy Karaibskie ( przedstawicielstw szukaj w necie lub w biurach na miejscu- port \lub Shirley Rd)
Obrazek
Wujek Kazek

wt kwie 01, 2008 9:48 pm

Hej Sylkra!

My korzystaliśmy dotychczas z usług dwóch biur podróży mieszczących się w Soton i zawsze byliśmy zadowoleni z jakości imprezy.

Jednym z biur był First Choice, z którego lecieliśmy na Rodos trzy lata temu. Wykupiliśmy dwutygodniowy pobyt w hotelu z opcją własnego wyżywienia, a lecieliśmy liniami tejże firmy oraz mieliśmy zapewniony transfer z lotniska po przybyciu na miejsce a także opiekę rezydenta. Sieć nastawiona według mnie bardziej na klasyczne wczasy i rodzinny wypoczynek.
Tu jest link do strony biura: http://www.firstchoice.co.uk/

Drugim biurem, z którym wyjeżdżaliśmy już dwa razy (Meksyk i Tajlandia) jest STA Travel - firma ukierunkowana głównie na turystykę aktywną, oferująca podróże po dosłownie wszystkich kontynentach. Tym razem jednak szukaliśmy samodzielnie biletów lotniczych, bo za każdym razem okazywało się, że można je zdobyć o wiele taniej bezpośrednio u przewoźnika, niż za pośrednictwem biura. Zaletą STA Travel jest fajna i doświadczona kadra sprzedawców imprez. Są to w większości ludzie, którzy sami zjeździli już pół świata i o wielu wyprawach ze swojej oferty potrafią naprawdę wiele ciekawych rzeczy dopowiedzieć od siebie.
Tu jest link: http://www.statravel.co.uk/cps/rde/xchg ... _web_live/
Pozdrawiam i życzę miłego planowania wakacji!
sylkra
Gość
Posty: 12
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 4:44 pm
Lokalizacja: Southampton

wt kwie 01, 2008 10:05 pm

dzieki bardzo za wszystkie info 8)
gg 6746237
ODPOWIEDZ