Plaga rozpadających się zwiazków

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
nowy1
Gość
Posty: 19
Rejestracja: wt cze 04, 2013 7:07 pm

sob sie 17, 2013 12:07 am

Dobrym rozwiazanieem jest kupowanie majatku trwalego w malzenstwie wspolnie po polowie- kazda ze stron wnosi polowe np na kupno mieszkania. Zle jest gdy facet ma wiecej majatku przed malzenstwem niz po:D
creative

sob sie 17, 2013 1:38 am

Sprawa ma obie strony medalu, czasami jest tak że to kobieta posiada większy majątek niż mężczyzna wtedy to my musimy podpisać takie coś
koczkodan
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 4:08 pm

śr kwie 09, 2014 4:15 pm

Z tym majatkem to trochę przesadziłeś:) Lepiej niż zastanawianie się nad takimi rzeczami proponowal bym coś poczytać jakaś ksiażke i się odstresować.
Najlepiej sobie zalozyć bloga. Ja założyłem http://kulinariaswiata.blog.interia.pl/ i sobie co dziennie pisze moje przemyślenia dzięki temu pozwala mi to się trochę oderwać od codziennej rzeczywistości i problemów... Zwiazek to nie wszystko ważne to jakie masz hobby i co robisz w zyciu
ferenc-adam
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 15, 2014 12:04 pm

wt kwie 15, 2014 12:06 pm

Najlepszą receptą na rozpadające się związki jest rozumienie się nawzajem. Im szybciej ludzie zaczynają sobie ufać i rozumieć się wzajemnie, tym mniej później jest istotny podział majątku.
Wiesz co to pożyczka sms? Dowiedz się!
laiokon
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 29, 2014 2:11 pm
Kontakt:

wt kwie 29, 2014 2:16 pm

Niestety takie mamy czasy. Inne rzeczy stały się ważniejsze.
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

śr lis 12, 2014 8:15 pm

Najlepszą receptą na rozpadające się związki jest rozumienie się nawzajem. Im szybciej ludzie zaczynają sobie ufać i rozumieć się wzajemnie, tym mniej później jest istotny podział majątku.
Frazesy niezle Ci wychodza
PatBateman
Gość
Posty: 5
Rejestracja: śr mar 25, 2015 2:04 pm
Kontakt:

śr mar 25, 2015 2:06 pm

CZy ja wiem? Kiedyś ludzie żyli ze sobą latami, nieszczęśliwi, bo co ludzie powiedzą. Może to i lepiej że słabe związki się rozpadają
boser
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 12, 2015 9:59 am

wt maja 12, 2015 10:06 am

Wydaje mi się, że po prostu staliśmy się odważniejsi. Kiedyś małżeństwa, mimo iż były nieszczęśliwe, to nie rozpadały się z powodu wstydu. Bo co ludzie powiedzą!
Tradycyjny i bardzo pyszny garmaż kuchnia polska kraków
Awatar użytkownika
rem
Zaczyna Działać
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 10:48 am
Lokalizacja: Shirley

pn cze 20, 2016 9:16 am

dwa miesiące temu zostawiła mnie dziewczyna ... Mam duży Pokoj ale nie lubię mieszkać w nim sam.. Jeżeli chcesz zostawić swojego chłopaka lub jesteś znudzona żona i chcesz odejść a nie masz gdzie to zapraszam ...chętnie wynajmę Ci polowe mojego pokoju. Jeżeli,jesteś studentka i chcesz zaoszczędzić na książki na studia w PL to zapraszam rownież.
Więcej info na priv.
Oczywiście żadnego Kiziu miziu czy fiku miku.
Śpimy osobno...
Zapraszam.
ODPOWIEDZ