Zycie bez pieniedzy

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

wt wrz 08, 2009 11:25 pm

Wprawdzie nie zglaszam sie na ochotnika by przeżyć taką przygodę ale myślę, że miałabym kilka pomysłów na np owoce lub jedzenie.

Zaczynacie w sobotę z tego co się orientuję, otóż w soboty na St Mary Street jest warzywny targ i myślę, że tam moglibyście się zaopatrzyć w jakies owoce. Targ kończy się jakoś po południu i właścicielki tego straganu wydają się być sympatyczne.

Z tego co wiem Lidl, Aldi itp wyrzucają często przeterminowane jedzenie do swoich kubłów, jedzenie to w dniu wyrzucenia często jest jeszcze w porządku i można tym lekkim sposobem sobie jakoś poradzić, o ile nie mają zamykanych kubłów.

Co do namiotu, radziłabym w to nie wierzyć za bardzo i jednak radziłabym zaopatrzyć się w jakikolwiek namiot np z recycling place. Namiot zawsze można tymczasowo (noc) rozłożyć w Common.
A fotografka może się z Wami przespać na tym śmietniku? bo to trzeba koniecznie uwiecznić, hihihihi!
Celtka :) Dziękuję bardzo za nazwanie mnie fotografką, to zaszczyt zwłaszcza, że aparat mam dopiero kilka dni. A co do spania na śmietniku to bardzo Ci dziekuję, że załatwiłaś mi nocleg na tą noc :P
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

wt wrz 08, 2009 11:32 pm


Celtka Dziękuję bardzo za nazwanie mnie fotografką, to zaszczyt zwłaszcza, że aparat mam dopiero kilka dni. A co do spania na śmietniku to bardzo Ci dziekuję, że załatwiłaś mi nocleg na tą noc

Coś ty, Ewela, ja Ci nie załatwiłam noclegu, tylko fuchę!!! Ty wiesz co sie tam będzie działo... Żadnego spania na tym śmietniku nie będzie, tam będzie prawdziwa freegańska impreza! Ucz się szybko obsługiwać sprzęt, z takim tematem to wiesz... Od razu do National Geographic!

:D

Moja wyobraźnia dawno już nie została tak poruszona... Serdecznie dziękuję sekcji rewolucyjnej za sprawienie mi tyle radości!
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

śr wrz 09, 2009 12:16 am

Celtka pisze:
Coś ty, Ewela, ja Ci nie załatwiłam noclegu, tylko fuchę!!! Ty wiesz co sie tam będzie działo... Żadnego spania na tym śmietniku nie będzie, tam będzie prawdziwa freegańska impreza! Ucz się szybko obsługiwać sprzęt, z takim tematem to wiesz... Od razu do National Geographic!
National Geographic na pewno ! a jak to opiszemy to i Pulitzer się nawinie. :)
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

śr wrz 09, 2009 4:26 pm

Jezdzenie taxowkami jest niezgodne z natura? Lepiej nie mow tego taksowkarzom :)
A na serio to nic nie jest zgodne z natura w dzisiejszym swiecie. Musielibysmy zaczac nasz projekt od przeprowacki na Atole.
Hmm. To jest mysl...:D
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
rem
Zaczyna Działać
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 10:48 am
Lokalizacja: Shirley

śr wrz 09, 2009 5:17 pm

Co bedziemy robic , gdzie bedziemy spac , co bedziemy jesc?
Nie mam pojecia i nie zastanawiam sie nad tym.
Zdaje sie na wlasna intuicje oraz los, ktory w takich przypadkach sam Cie prowadzi.
Biore spiwor, maly plecak, scyzoryk, mydlo, szczoteczke i paste do zebow.
Nie zamierzam krasc, wlamywac sie do niezamieszkalych domow itp, po prostu nie lamac prawa.
Aby zaspokoic wasza ciekawosc oraz przygasic sarkazm co niektorych zapraszam do przeczytania informacji jakich udzielil jeden kolega z Londynu,
czyli Squating w Londynie.
http://golfio.republika.pl/leg/leg.html
Pozdrawiam
Rem
Awatar użytkownika
Pianista
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: śr mar 19, 2008 11:21 pm

śr wrz 09, 2009 5:50 pm

Wychodząc w piątek wieczór,a wracając w niedziele w Southampton możemy natrafić na wszelkiej maści lumpów rasy angielskiej ,a także polskiej.Dlatego nie uśmiechało by mi się walczyć o ławkę w parku,kawałek pizzy z kosza lub niedopite piwo z homelesami.Raczej wole sporty mniej ekstremalne.Jest to może dobry pomysł ale w innym raczej kraju.Kumpel opowiadał jak w czasach licealnych byli w Strasburgu i tam faktycznie nie wydawali grosza na wakacjach.Bo w mieście tym słynącym z praw człowieka za każdym rogiem była jadalniana ,noclegownie ,a w dzień dorabiali myjąc szyby na stacji paliw.Pełny wypas.I dodam ,ze do Francji i z powrotem dojechali autostopem
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

pt wrz 11, 2009 12:10 am

No nie obruszaj sie tak od razu Rem :shock:

Toz Natenczas troche poplynal z tymi wizjami wypraszania namiotu i freeridowania taksowka, wiec az sie prosi o reakcje taka a nie inna :) (Natenczas, no przyznaj, ze troszke Cie ponioslo...) A ze wyobraznie mam bujna, to wizja spania na smietniku i w ogole wzbudzila we mnie radosc wielka, ktora nie omieszkalam sie podzielic.

Natomiast sam pomysl mi sie podoba - zupelnie szczerze (pod warunkiem jednak, ze nie jestem jego realizatorka, hehe). Powialo przynajmniej duchem odnowy :) Mysle, ze moglby byc z tego super material na reportaz (zeby nie bylo watpliwosci - dziennikarka nie jestem, choc gdybym napisala ten reportaz to moze moglabym sie nia stac ;) ) tudziez wspomnien na lata pozniejsze kiedy to bedziecie juz ustabilizowanymi zgredami co to maja inne sprawy niz sprawdzanie antykonsumpcyjnych idei na glowie...

To co, peace? Zaspokoicie nasza ciekawosc i dacie znac jak eksperyment poszedl?

Pozdrawiam!
spaykee
Gość
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 08, 2009 6:25 pm
Lokalizacja: Soton

pt wrz 18, 2009 7:23 pm

I był już TEN weekend? Czy nikt nie miał czasu?
Białe Audi... Prawie jak w Dubaju :mrgreen:
[img]http://images44.fotosik.pl/96/64dba5c451370f99.png[/img]
Awatar użytkownika
rem
Zaczyna Działać
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 10:48 am
Lokalizacja: Shirley

pt wrz 18, 2009 8:34 pm

TEN weekend bedzie w dniach 23,24,25 Pazdziernik.
Zapraszam...
Pozdrawiam
Rem
spaykee
Gość
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 08, 2009 6:25 pm
Lokalizacja: Soton

pt wrz 18, 2009 11:11 pm

rem pisze:TEN weekend bedzie w dniach 23,24,25 Pazdziernik.
Zapraszam...
Ho ho ho... Hehehe, nawet w jeden z tych dni mam urodziny. :twisted: :twisted: :lol: No to będzie zabawa. 8)
Spotykamy się gdzieś? :D
Białe Audi... Prawie jak w Dubaju :mrgreen:
[img]http://images44.fotosik.pl/96/64dba5c451370f99.png[/img]
Awatar użytkownika
rem
Zaczyna Działać
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 10:48 am
Lokalizacja: Shirley

sob wrz 19, 2009 4:48 pm

Do wszystkich zainteresowanych odezwe sie na priva za miesiac i ustalimy miejsce spotkania oraz godzine. Nie ma sensu teraz niczego planowac.
Obawiam sie ze w te urodziny nie popijesz za bardzo - zastanow sie.:)
Pozdrawiam
Rem
spaykee
Gość
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 08, 2009 6:25 pm
Lokalizacja: Soton

czw wrz 24, 2009 9:08 pm

rem pisze:Do wszystkich zainteresowanych odezwe sie na priva za miesiac i ustalimy miejsce spotkania oraz godzine. Nie ma sensu teraz niczego planowac.
Jeszcze kupa czasu. ;)
rem pisze:Obawiam sie ze w te urodziny nie popijesz za bardzo - zastanow sie.:)
Nie no, chociaż jedną flaszkę przygarnąć muszę. :lol:
Białe Audi... Prawie jak w Dubaju :mrgreen:
[img]http://images44.fotosik.pl/96/64dba5c451370f99.png[/img]
Awatar użytkownika
rem
Zaczyna Działać
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 10:48 am
Lokalizacja: Shirley

sob paź 24, 2009 10:26 am

Niestety eksperyment - Zycie bez pieniedy zostal przelozony na okres wiosenno -letni.
Do wszystkich zainteresowanych zglosze sie w tym okresie.
Pozdrawiam
Rem
Celtka
Zaczyna Działać
Posty: 159
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Southampton

sob paź 24, 2009 11:09 am

No tak. W tę pogodę to bez pieniędzy na B&B można się zarżnąć... :twisted:
Awatar użytkownika
Virus
Bardzo odważny
Posty: 567
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 3:06 am
Lokalizacja: Southampton, Townhill Park
Kontakt:

sob paź 24, 2009 11:27 am

no tak do wiosny przybiorą na wadze, żeby na wiosne mieć co zrzucić :D :D :D
ODPOWIEDZ