może ty pomożesz

Archiwum od 2006
Zablokowany
bella
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 20, 2010 5:05 pm

wt kwie 20, 2010 5:08 pm

Jesteśmy z mężem i córką w trudnej sytuacji.Mieszkamy w Polsce .Jeszcze niedawno było skromnie ale dla nas całkiem nieżle,pracowaliśmy oboje ,córka się uczyła,nie zarabialiśmy wiele bo mąż 1800pln. a ja 1000-1200pln. zależy od miesiąca,ale nam to wystarczyło aby zrobic opłaty i skromnie życ.Oczywiście w opłatach stałych były też raty za kredyt i zakupy ratalne,ale było to konieczne żeby zrobic remont czy wymienic starą lodówkę i telewizor.I nagle zły los wszystko odmienił,zachorowałam na staw biodrowy ,miałam problemy z chodzeniem,było l-4 a potem straciłam pracę.Pomału wracałam do zdrowia,była nadzieja że wszystko się odmieni,wrócę do zdrowia,znajdę pracę i będzie jak wcześniej,ale żeby do tego czasu przetrwac braliśmy kolejne kredyty aby spłacic stare i jakoś przeżyc .I to był błąd,tak naprawdę to naszą sytuację wykorzystał pośrednik kredytowy,wpadliśmy w spiralę długu teraz cała pensja męża idzie na spłatę kredytów ,a pracy nie mogę dostac,tylko jakieś dorywcze sprzątania, roznoszenie ulotek ale to niewiele daje.Na ile może pomaga nam moja siostra,ale przecież też ma swoje życie,trochę uzupełni lodówkę,ale jeszcze jest córka która się uczy.Nie mamy już nikogo a musimy przetrwac z tymi kredytami jeszcze 4-ry lata.Dlatego może ktoś komu się dobrze powodzi mógłby nas wesprzec ,liczy się każdy grosz,żyjemy z dnia na dzień.Moje konto w Polsce nr.59 1020 1390 0000 6302 0055 4667 Jeśli ktos może to dzięki nawet za niewielkie wpłaty
Barbara.
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

czw kwie 22, 2010 8:23 pm

Ja chcialbym pomoc. Napisz ile chcesz? Musisz mi tylko podac numer iban.
Hoist the colours.
Agus
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pt kwie 27, 2007 12:19 pm
Lokalizacja: Southampton

ndz kwie 25, 2010 4:00 pm

Z całym szacunkiem, ale gdy na forum nowa osoba pisze swój pierwszy post z prośbą o pieniądze, to ja bym chciała móc to jakoś najpierw sprawdzić.

Nawet nie wiem, czy regulamin forum coś na ten temat mówi?

I czy osoba prosząca o wsparcie nie powinna mieć założonej fundacji, na którą ludzie mogliby wpłacać pieniądze?
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

ndz kwie 25, 2010 4:50 pm

Aguś to jest zwykłe żebranie tylko że w nowoczesny sposób, i to nie ma nic wspólnego z działalnością charytatywną więc nie ma też jakiejkolwiek potrzeby zakładania fundacji. :lol:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

ndz kwie 25, 2010 6:21 pm

Też tak uważam, tekst który zapewne jest na wielu forach internetowych ;)
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

ndz kwie 25, 2010 6:26 pm

No i miałam racje, wystarczy wkleić kawałek tekstu w wujka google i wyskakuje kilka innych stron z tym wątkiem. Oto dwie z nich:

http://recordsc.webd.pl/sheffield/index ... =5&id=1738

http://www.polacy.com/ogloszenia.php?akcja=pokaz&id=661


Zgłaszam prośbę o zablokowanie wątku!
Zablokowany