SZUKAM MIESZKANIA

Archiwum od 2006
ODPOWIEDZ
mania
Zaczyna Działać
Posty: 105
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 8:30 pm

wt gru 29, 2009 1:00 am

Jak w temacie. Szukam małego mieszkania tzn z jedna góra dwoma sypialniami. Najchętniej w okolicach Winchester Road, St James Road, Willton Road i Shirley Road. Bardzo proszę o kontakt jeśli ktoś zna kogoś :lol:
Szukam na gumtree i w lokalnych gazetach ale jakoś bez skutku. Niestety szukam czegos tańszego więc może dlatego??

Z góry dzieki.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
I bruise easily so be gentle when u handle me
Awatar użytkownika
pablo_el_diablo
Bardzo odważny
Posty: 904
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:55 pm
Lokalizacja: Zwoleń / Soton

wt gru 29, 2009 1:52 pm

tez szukam i tez bez skutku, jest niewielki doplyw nowych mieszkan na rynku, tzn w ogloszeniach ciagle sie przewijaja te same - malo interesujace. Pozostaje sledzic Daily echo i witryny sklepowe. Przejdz sie na shirley po agencjach, czasem cos maja co nie trafia nawet do internetu - zarejestruj sie i czekaj. Ja juz szukam 3 miesiac, mam cos na oku, ale nie powiem zeby nie zapeszyc
[img]http://img9.imageshack.us/img9/1132/newmz.gif[/img]
mania
Zaczyna Działać
Posty: 105
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 8:30 pm

wt gru 29, 2009 5:01 pm

Ja mam 2 miesiące, ale rozglądam się już od jakiegoś czasu bo wiadomo...
Jestem ograniczona funduszami i tym że to konkretnie musi być taka a nie inna okolica więc szanse się zmniejszają dodatkowo :(
A z agencji nie chcę bo teraz tak mieszkam i nie stać mnie na wydatki związane z tymi ich wszystkimi biurokracyjnymi bzdurami. A jeśli coś się popsuje to doprosić się o naprawę za nic nie można. Wiem że to nie reguła ale z taka bandą ignorantów jak ta agencja to się jeszcze nie spotkałam.

Pozdrawiam i życzę powodzenia. Nie zapeszając.
I bruise easily so be gentle when u handle me
ODPOWIEDZ