Depilacja laserowa Vectus

Czyli nasze pogaduchy o wszystkim i o niczym .. :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lakibla
Gość

czw mar 29, 2018 10:42 am

Hejka! Co sądzicie o depilacji laserem Vectus? Bo czytam, że jest bardzo skuteczna. Dostałam bon na 4 zabiegi na urodziny od córki do Clinica Cosmetologica. Proszę o opinie :)

PS: podsyłam linka: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ ... ar-vectus/
Hejka!
Kiribe
Gość

pn maja 28, 2018 9:49 am

Myślę, że po 4 zabiegach Twoje ciało już będzie wyglądało jak marzenie :) Chyba, że możesz te bony jakoś rozdzielić, np. 2 x 2.
Fredia
Gość

czw cze 07, 2018 10:21 am

Myślę, że naprawdę warto, zwłaszcza wtedy, kiedy nie ma się czasu na zabawę z maszynkami. Ja ze swojej strony mogę polecić też endermologię na cellulit, również fajny zabieg.
:)
Awatar użytkownika
Leemonka
Gość

pt cze 15, 2018 1:53 pm

A może lepiej na endermologię?
Sama bym chciala na to isc i fajnie byloby gdyby mi ktos taki bon dał... troszke to drogi zabieg ale moze jakis voucher zeby chociaz troche taniej bylo :D
i lecialabym jak dzika :D
Awatar użytkownika
Marla0213
Gość

pn cze 18, 2018 6:19 pm

A co to jest w ogóle endermologia?
ja myślę że taki voucher na pewno sprawi radość :)
Bo mnie na uśmiech zawsze stać,
nie lubię życia brać zbyt serio,
serio zbyt! :-)
Awatar użytkownika
Leemonka
Gość

pn paź 01, 2018 2:45 pm

Marla0213 pisze:A co to jest w ogóle endermologia?
ja myślę że taki voucher na pewno sprawi radość :)
Już ci kochana mówię: to jest taki zabieg ktory nie boli - Kosmetolog jeżdzi po skórze takim specjalnym sprżetem który jakby zasysa twoja skore i tam poprwia krazenie i pomaga w usuwaniu cellulitu. Tylko musisz zrobic kilka zabiegow bo po jednym to wiaodmo ze nic nie widac ;)
strazakmario
Nowicjusz

czw lut 14, 2019 7:56 pm

Ja poszedłem z żoną na depilację laserową. Sam potrzebowałem pomocy bo moim kompleksem były plecy - miałem gęste owłosienie i zależało mi na usunięciu włosów. Żona natomiast standardzi nogi, pachy, okolice bikini :) Zgłosiliśmy się do salonu depilacji w naszym mieście. Mieli super ceny, teraz jeszcze większą mają promocję https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/, a mają salony w całej Polsce więc jak będziecie jechac do rodziny w Polsce to polecam skorzystać. Oni nie korzystają z Vectusa ale z najwyzszej jakości sprzętu do depilacji za pomocą lasera Light Sheer Duet. Zwracajcie na to uwagę, gdy będziecie szukać gabinetu depilacji bo ten laser zapewnia super efekt przy tym jest łagodniejszy dla skóry niż inne lasery. Warto skorzystać.
polla1
Gość

pn mar 18, 2019 11:02 am

Podczas depilacji laserem korzystacie ze znieczulenia? Czytałam że jest takie coś https://www.imeso.pl/aktualnosci/zniecz ... erowa.html. Nawet nie miałam pojęcia.
ODPOWIEDZ