POLSCY DENTYŚCI W NHS

Wszystko o naszym zdrowiu i NHS w UK
ODPOWIEDZ
wodniczek87
Gość
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 22, 2011 4:43 pm

czw kwie 12, 2012 6:39 pm

Witam! Czy może mi ktoś napisać listę polskich dentystów leczących w ramach NHS w southampton? Czy ja jako osoba pracująca, bezdzietna i nie pobierająca żadnych benefitów mogę się u takiego dentysty zarejestrować i leczyć w ramach NHS? Jak to ogólnie wygląda? Czy tu działa to podobnie jak i w Polsce? Z góry dziękuję za odpowiedź.

PS. Jeśli taki wątek był już omawiany to przepraszam że dodałam nowy temat ale nie dałam rady znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Po prostu temat usuńcie a mi pokażcie gdzie była o tym mowa. Dziękjuę i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw kwie 12, 2012 10:28 pm

Pod tym linkiem znajdziesz cala liste praktyk ktore przyjmuja przez NHS. Najlepiej je obdzwonic i dowiedziec sie czy maja polskiego dentyste.

Koszt wizyty przez NHS ( dla osob niepobierajacych benefity)

Band 1 course of treatment – £17.50
This covers an examination, diagnosis (eg X-rays), advice on how to prevent future problems, a scale and polish if needed, and application of fluoride varnish or fissure sealant. If you require urgent care, even if your urgent treatment needs more than one appointment to complete, you will only need to pay one Band 1 charge.
Band 2 course of treatment – £48.00
This covers everything listed in Band 1 above, plus any further treatment such as fillings, root canal work or if your dentist needs to take out one or more of your teeth.
Band 3 course of treatment – £209.00
This covers everything listed in Bands 1 and 2 above, plus crowns, dentures and bridges.

Wiecej info tutaj

Co do szybkosci i dostepnosci uslug przez NHS niech sie wypowiedza inni, nie mam z tym doswiadczenia.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
ODPOWIEDZ