restauracja PREZZO opinie

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
fidell85
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 03, 2013 6:31 pm

ndz mar 03, 2013 6:37 pm

witam! chciałabym się dowiedzieć jakie są opinie o restauracji PREZZO ITALIAN RESTAURANT. Jak się tam pracuje, jak traktują kelnerki, jaką część napiwków oddaje się pracodawcy. Poproszę o wszystkie informacje na temat tej restauracji, z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
lina_
Gość
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 4:52 pm

ndz mar 03, 2013 7:04 pm

Hahahaha
Jaaa ci z chęcią opiszę tą restaurację na priv. ;]
fidell85
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 03, 2013 6:31 pm

ndz mar 03, 2013 7:22 pm

czekam z niecierpliwością na odpowiedź. :)
fidell85
Gość
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 03, 2013 6:31 pm

ndz mar 03, 2013 11:41 pm

ja mam właśnie jutro rozmowe w Eastleigh i nie wiem co myśleć o tej całej restauracji po przeczytaniu niektórych opinii..
Awatar użytkownika
lina_
Gość
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 4:52 pm

ndz mar 03, 2013 11:57 pm

Tak streszczając wiadomość z priv... STANOWCZO ODRADZAM...
dziunia
Gość
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 13, 2013 2:50 pm

sob kwie 13, 2013 3:11 pm

Jesli chodzi o jedzenie to polecam bylam tam dotychczas dwa razy i wyszlam zadowolona Jesli chodzi o warunki pracy to donioslam wrazenie ze raczej jest nieciekawie poniewaz zauwazylam ze personel jest spiety i niezbyt otwarty Wiem ze moze Wam sie to wydac smieszne bo bylam tam kilentem i nigdy w tym miejscu nie pracowalam ale takie odnioslam wrazenie ze kelnerki sa pod bacznym okiem wynioslej niesympatycznej baby ktora tylko czeka zeby wytknac im bledy
tata
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 29, 2013 5:34 pm

pn kwie 29, 2013 5:57 pm

Ja Ci powiem tak:

Praca jest jak w wojsku, przychodzisz wczesniej pol godziny, Twoja przelozona sprawdza jak wygladasz, fryzura, makijaz (obowiazkowy) paznokcie itd, w ekstremalnych warunkach ( w zaleznosci od supervisora regionu) robi Ci zdjecie i przesyla do niego i on stwierdza czy wygladasz odpowiednio:-)
W pracy musisz uwazac ze wszystkim co i jak mowisz i jak szybko robisz, nie dosc ze w wiekszosci restauracji sa kamery to jeszcze maja ukrytych klientow, jesli cos jest potem nie tak po premi jesli ja w ogole masz a na pewno po napiwkach od swojej przelozonej bo ona na pewno stracila premie, ktora na pewno ma.
Usadawiasz gosci z regolka w stulu, witam mam na imie Ania dzisuaj bede wasza obslugujaca czy jak tam prztlumaczyc HOST?
Potem gdy wezmiesz zamowienie na drinki masz 5 minut doslowie zeby je podac itd itd.

Naprawde praca nie nalezy do najlepszych ale da sie przezyc, wszystko w zaleznosci od Twojej supervisorki, jesli jest spoko i pracujecie jako druzyna nie ma szans na wpadke i wszystko jest ok.

U mnie napiwki wychodzily niekeidy wiecej niz tygodniowka w wiekszosci w lato jak restauracja ma miejsce na zewnatrz to busy non stop.
Ogolnie jesli ktos ma wybor to nie polecam a jak nie masz to sprobowac zawsze mozna:-)
ODPOWIEDZ